fbpx
Південна Корея здійснила випробувальний пуск балістичної ракети з підводного човна

Південна Корея здійснила випробувальний пуск балістичної ракети з підводного човна

Азія Балістичні ракети ВМС Південної Кореї ОПК Південна Корея (Республіка Корея) Ракетобудування Світ Технології Флот

ВМС Південної Кореї здійснили випробувальний пуск балістичної ракети зі свого підводного човна.

Про це інформує Мілітарний.

Як повідомлення The Drive, стало відомо, що південнокорейська телекомпанія YTN повідомила про успішне здійснення підводного випробувального пуску балістичної ракети з підводного човна, посилаючись на підтвердження неназваного військового чиновника.

Таким чином Республіка Корея увійшла до «елітного клубу», і стала сьомою країною, які здатні розробляти та розміщувати власні балістичні ракети на підводних човнах.

Підводний човен SS-085 проєкту KSS-III Південної Кореї. Листопад 2020. Фото: ЗМІ Південної Кореї

Стверджується, що пуск був здійснений з підводного човна Dosan Ahn Changho (проєкт KSS-III), який оснащений вертикальною пусовою установкою на шість ракет.

Детальна інформація про випробування не розкривається, але в пресі вказується, що запускалася модифікація ракети Hyunmoo-2B з дальністю ураження до 500 км.

Раніше інформаційне агентство Yonhap стверджувало, що в 2020 році південнокорейські фахівці успішно провели кидкові випробування нової балістичної ракети на суші.

Міністерство національної оборони Південної Кореї відмовилося надати подробиці або підтвердити, чи відповідають останні повідомлення дійсності.

“Ми отримуємо сучасні і потужні засоби, щоб гарантувати мир на Корейському півострові, і будемо постійно розвиватися”, – повідомили у військовому відомстві.

У листопаді минулого року, Південна Корея спустила на воду другий підводний човен SS-085 проєкту KSS-III. Підводний човен був побудований компанією Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering (DSME) для Військово-морських сил Республіки Корея.

Підводний човен SS-085 проєкту KSS-III Південної Кореї. Листопад 2020. Фото: ЗМІ Південної Кореї

Проєкт KSS-III має підводну водотоннажність 3708 тонн. Довжина становить 83,5 метра, ширина – 9,6 метра. Максимальна швидкість підводного ходу Dosan Ahn Changho – 20 вузлів. До складу екіпажу входять 50 осіб.

Озброєння підводних човнів KSS-III першої серії, крім восьми носових 533-мм торпедних апаратів, також включає шість вертикальних пускових установок для крилатих ракет Cheon Ryong з дальністю стрільби до 1500 км (з човнів другої серії, можливо, кількість вертикальних пускових установок буде збільшено до десяти).

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Балістичні ракети ВМС Південної Кореї ОПК Південна Корея (Республіка Корея) Ракетобудування Світ Технології Флот