fbpx
Події на кордоні Білорусі та України містять ознаки гібридних провокацій – InformNapalm

Події на кордоні Білорусі та України містять ознаки гібридних провокацій – InformNapalm

Білорусь Кордон Сусіди Україна

Білорусь, ймовірно з подання Росії, перейшла до гібридних інформаційних провокацій на кордоні України.

Про це інформує Мілітарний.

Вчора, 15 вересня Прикордонний комітет Білорусі заявив про те, що нібито білоруський прикордонний знак був обстріляний з території України. Інцидент, за версією білоруських прикордонників, стався 11 вересня на ділянці Пінського прикордонного загону. Повідомляється, що герб був пошкоджений пострілом з мисливської зброї.

Якщо ознайомитись із деталями повідомлення, то сам по собі інцидент на кордоні виглядає дрібною хуліганською витівкою, бо у прикордонний знак поцілили з мисливської, а не з бойової зброї, пише InformNapalm.

Не відомо чи це сталося цілеспрямовано, чи це випадковість. Проте, час інциденту та його місце цілком корелюється з проведенням на території Білорусі військових навчань «Запад-2021», на які прибули зокрема і російські військовослужбовці з підрозділів, що вже були помічені в участі в гібридній військовій агресії проти України.

Зокрема, одним з таких підрозділів є особовий склад 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії (ДШД) Збройних сил РФ (в/ч 07264), який з 10 вересня проводив рекогносцировку місцевості та відпрацювання завдань на території Білорусі.

У InformNapalm відчувають штучну спробу інформаційно підвищити градус напруги з боку білоруської сторони. До того ж українська сторона повідомила важливі деталі, які білоруські прикордонники чомусь вирішили не вказувати у своєму офіційному повідомленні.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко у коментарі виданню «Українська Правда» повідомив, що насправді пошкоджений прикордонний знак на кордоні з Республікою Білорусь виявив прикордонний наряд Луцького загону ДПСУ. Про дану ситуацію відразу було повідомлено прикордонників Білорусі та співробітників поліції України. Характер пошкодження свідчив про можливе застосування мисливської рушниці.

Звісно, можна було б не сприймати серйозно такі повідомлення, якби вони вчергове не лунали на фоні проведення активної фази російсько-білоруських навчань, – йдеться у матеріалі InformNapalm

Прикордонні інциденти та провокації у Білорусі останнім часом стали траплятися все частіше та виглядають як елементи цілеспрямованої гібридної агресії проти України та країн НАТО.

В такій гібридній агресії в першу чергу зацікавлена не сама Білорусь, а російська сторона, що намагається залишатися у тіні дій режиму Лукашенка, щоб не наражатися на чергові прямі санкції з боку ЄС та США.

Білоруські військовослужбовці

У InformNapalm не виключають, що такі дії були зрежисовані не самим Мінськом, а безпосередньо напрацьовані у Москві, або за допомогою російських фахівців.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Білорусь Кордон Сусіди Україна