fbpx
Полковник ЗСУ Іван Без’язиков засуджений за державну зраду

Полковник ЗСУ Іван Без’язиков засуджений за державну зраду

Війна на Донбасі Держзрада ЗСУ Прокуратура Суд Україна

Полковник ЗСУ Іван Без’язиков був засуджений Шевченківським районним судом Києва за державну зраду.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Суд визнав винним у державній зраді та створенні терористичної групи полковника ЗСУ Івана Без’язикова та призначив покарання — 13 років позбавлення волі із позбавленням військового звання.

Слідством встановлено, що військовослужбовець, перебуваючи у полоні з 25 серпня 2014 року на непідконтрольній українській владі території у Донецьку, вступив до складу розвідувального управління незаконного збройного формування РФ та займав посаду так званого «заступника начальника 1-го відділу з аналітичної роботи».

Після його затримання у 2016-у році на брифінгу тодішній керівник апарату СБУ Олександр Ткачука та заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков розказали, що Без’язиков перебуваючи у полоні виїжджав до Росії, а також вільно пересувався по окупованій території Донецької та Луганської областей.

Полковник Іван Без'язиков після звільнення з полону

Окрім того є свідчення, що на окупованій території він знаходився зі зброєю, що йому надали за час служби у російсько-терористичних військах.

В суді доведено, що полковник збирав розвідувальну інформацію про пересування сил та засобів українських військових підрозділів, задіяних у проведенні антитерористичної операції на сході України, допитах інших полонених українських військовослужбовців та виконував ще низку злочинних функцій. Він діяв умисно і усвідомлював, що така діяльність завдасть шкоди державній безпеці України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Держзрада ЗСУ Прокуратура Суд Україна