fbpx
Полковника Ноздрачова понизили на посаді

Полковника Ноздрачова понизили на посаді

Генеральний штаб Російська агресія Україна

Полковника Олексія Ноздрачова, що став відомим через свою заяву в ході проведення “круглого столу” у агентстві “Укрінформ”, за результатами дисциплінарної перевірки понизили на посаді.

Про це йдеться у листі відповіді Голові всеукраїнської громадської організації “Ветеранське братерство”.

Такий результат дисциплінарного покарання відносно полковника Збройних Сил України, що заявив про “готовність української армії до реінтеграції з російською армією”.

Після озвученої заяви в Генеральному штабі ЗСУ сказали, що це не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України в цілому, і призначили службову перевірку.

Тест листа-відповіді:

 

Офіційний лист по дисциплінарній перевірці полковника Ноздрачова

Нагадаємо, що відповідаючи на запитання журналіста чи існує майданчик для вирішення питань комунікації з окупованими територіями і ветеранами, полковник заявив про готовність української армії до реінтеграції з російською армією.

“Питання реінтеграції, це в першу чергу питання безпеки. Я вас хочу запевнити, що військовий і військовий росіянин, які проти нас воювали і продовжують воювати і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення і імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко. Тому що всеж-таки крім національної ідеї існують військові традиції. І порозумітись військовим росіянам і військовим українцям, навіть якщо вони були ворогами, краще. Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються державою (не будемо вдаватися в деталі). Беремо загальну картинку, праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає (крім спеціальних служб) державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів (а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави), до державної політики та реінтеграції до ініціатив”, – заявив він.

Полковник додав, що “ми зможемо вдало реінтегрувати Донецьку та Луганську області, якщо сильне українське суспільство займеться реінтеграцією іншої частини суспільства”.

Відео з його заявою:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Генеральний штаб Російська агресія Україна