fbpx
Польща побудує паркан на кордоні з Білоруссю

Польща побудує паркан на кордоні з Білоруссю

Балтія Білорусь Європа Кордон Польща Сусіди

Польща вирішила побудувати паркан висотою 2,5 метра на кордоні з Білоруссю.

Про це інформує Мілітарний.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак оголосив, що через наплив мігрантів, які прибувають з різних країн світу через Білорусь, було прийнято рішення, збудувати на кордоні огорожу висотою 2,5 метра, повідомляє «Європейська правда».

На кордоні з Білоруссю буде побудовано нову міцну огорожу заввишки 2,5 метра. Для допомоги прикордонникам буде залучено більше військовослужбовців. Незабаром я представлю подробиці подальшого залучення Збройних сил Польщі”, – написав Блащак у Twitter.

Минулого тижня Блащак повідомив, що польські військові разом з прикордонною службою вже патрулюють прикордонну ділянку з Білоруссю.

Глава канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик, коментуючи заяву щодо побудови паркану, сказав, що “Польща та країни Балтії будуть захищати свої кордони”.

Він нагадав, що східні кордони цих країн є також зовнішніми кордонами ЄС, і їх охорона “є обов’язком кожного уряду”. На запитання про будівництво паркану на кордоні він сказав, що ми маємо справу з “гібридною війною”.

Дворчик також повідомив про підготовлену гуманітарну допомогу для мігрантів у Білорусі. “Цю допомогу слід надавати людям, які опинилися в Білорусі”, – сказав він.

В останні місяці тисячі мігрантів з Близького Сходу та інших країн перебралися з Білорусі не в одну лише Литву, але і в сусідніх країнах-членах ЄС також спостерігається зростання нелегальних перетинів кордону.

Польща і три країни Балтії – Естонія, Латвія і Литва – закликали ООН вжити заходів проти Білорусі за нібито заохочення мігрантів до незаконного перетину кордону в Європейський союз.

Вони назвали дії Мінська “гібридною атакою” у відповідь на санкції проти режиму Олександра Лукашенка.

 

Інженерні загородження на кордоні між Литвою та Білоруссю

В свою чергу, Литва заявила, що до вересня 2022 року завершить будівництво 508-кілометрової стіни на кордоні з Білоруссю.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Балтія Білорусь Європа Кордон Польща Сусіди