fbpx
Польща розглядає можливість модернізувати МіГ-29 в Україні

Польща розглядає можливість модернізувати МіГ-29 в Україні

Авіація Львівський авіаційний завод МіГ-29 Польща Співпраця Сусіди

Міністерство національної оборони Польщі вивчає можливість спільної з Україною модернізації парку літаків МіГ-29.

Про це інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» повідомив представник Міністерства оборони України

За словами співбесідника агентства Польща може приєднатися до цієї модернізації, яка буде відбуватися на Львівському авіаційному ремонтному заводі.

За попередніми оцінками вартість модернізації однієї повітряної машини може складати близько 1 млн доларів. На переконання співбесідника агентства, такий стан речей є досить вигідний сусідній країні, яка намагається суттєво посилити свої можливості захисту повітряного простору.

Не було уточнено про яку саме модернізацію йде мова – МіГ-29 МУ2, розробки “Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу”, чи анонсована Міністром оборони України Степаном Полтораком модернізація літаків марки МіГ за участі іноземних партнерів.

Польща зараз розглядає декілька потужних програм модернізації свого війська, зокрема закупівлю великої партії новітніх літаків 5-го покоління – американських літаків F-35 та значної партії бойових гелікоптерів.

Також існує варіант посилення свого оборонного потенціалу за рахунок отримання нових можливостей від модернізації наявного озброєння, зокрема літаків Міг-29.

Проте яке рішення буде прийнято у Польщі наразі не відомо. Відомо, що за останні три роки у аваріях польські військово-повітряні сили втратили три винищувачі МіГ-29. Останній раз – у травні 2019-го року. Перед цим – у липні 2018 року у Польщі поблизу міста Паслек розбився винищувач МіГ-29, пілоту вдалось катапультуватись, проте він не вижив.

Роком раніше – у грудні 2017 року під час підготовки до приземлення на летовищі у Мінську-Мазовєцькому (Мазовєцьке воєводство) сталось падіння винищувача радянського виробництва МіГ-29. Тоді пілоту вдалось катапультуватись і він вижив.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Львівський авіаційний завод МіГ-29 Польща Співпраця Сусіди