fbpx
Польща відправила свій береговий ракетний комплекс до Естонії

Польща відправила свій береговий ракетний комплекс до Естонії

Kevadtorm (Spring Storm) Naval Strike Missile (NSM) Балтія ВМС Польщі Естонія Європа навчання Польща Протикорабельні ракети (ПКР) Світ

Польща відправила свій береговий ракетний комплекс до Естонії, основою якого є норвезькі ракети Naval Strike Missile (NSM), на навчання Spring Storm 2021 («Весняний шторм»).

Про це повідомляє ERR.

Польський підрозділ було перекинуто в Палдіськи на двох десантних кораблях класу Lublin, які доставили в Естонію 52 військових фахівця і з десяток одиниць техніки, включаючи протикорабельні берегові пускові установки.

Військова поліція ескортує польський підрозділ на Хійумаа, де союзники візьмуть участь в маневрах.

Присутність поляків є чітким сигналом про хороші союзницькі відносини між двома країнами. Ми зможемо скористатися рідкісною можливістю повправлятися в захисті берегової лінії і протидії кораблям, – сказав командувач флотом ВМС Естонії Маті Терве.

Розвантаження командно-штабної машини ракетного комплексу з десантного корабля ВМС Польщі

24 травня розпочнеться чергова фаза “Весняного шторму” – навчальні бої будуть проходити на суші, морі та в повітрі. Підрозділи на Хійумаа стануть відпрацьовувати взаємодію з морськими силами і ведення сухопутних операцій. Флот буде підтриманий військовою авіацією.

Розвантаження командно-штабної машини ракетного комплексу з десантного корабля ВМС Польщі

З боку ВМС Естонії в маневрах бере участь близько 150 моряків, група водолазів і п’ять кораблів: Wambola, Admiral Cowan, Sakala, Roland, Risto.

“Весняний шторм” – щорічні контрольні навчання Сил оборони Естонії, основна мета яких зводиться в налагодженні взаємодії між різними підрозділами.

Розвантаження вантажівки Jelcz з десантного корабля ВМС Польщі

В цілому в цьому році в маневрах бере участь близько 7000 військовослужбовців Естонії, США, Латвії, Польщі, Італії, Франції, Данії і Британії.

Польський підрозділ берегового ракетного дивізіону 3-ї флотилії кораблів вже брав участь в цих навчаннях у 2019 році.

У березні 2021 року Польща відправила свій береговий ракетний комплекс, основою якого є норвезькі ракети Naval Strike Missile (NSM), до Румунії на навчання Sea Shield 21 (укр. «Морський щит 21»).

Польський береговий ракетний комплекс прибув на румунський полігон у Капу-Мідії, де за легендою навчань він відбиватиме завдаватиме удар по ворожим кораблям.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Kevadtorm (Spring Storm) Naval Strike Missile (NSM) Балтія ВМС Польщі Естонія Європа навчання Польща Протикорабельні ракети (ПКР) Світ