fbpx
Польща замовляє інженерні машини M1150 ABV

Польща замовляє інженерні машини M1150 ABV

Бронетехніка Європа Закупівлі Інженерна техніка Польща Світ США

Оборона агенція Польщі близька до замовлення броньованих інженерних машин M1150 ABV, які посилять можливості інженерних підрозділів.

Про це повідомляє офіційна сторінка Агенції оборони Польщі у Twitter.

За даними агенції, наразі ведуть перемовини стосовно підписання контракту на замовлення близько 25 інженерних машин M1150 ABV.

Крім того, Сухопутні сили також мають намір придбати ремонтно-евакуаційні машини M88A2 Hercules, які будуть залучатись до проведення польового ремонту танків M1 Abrams.

Ці спеціалізовані машини увійдуть до складу 18-ї механізованої дивізії Сухопутних сил Польщі, та доповнять парк ОБТ M1A1 FEP і M1A2 SEPv3, а також ремонтно-евакуаційних машин М88А2.

Наразі, Збройні сили мають обмежений парк машин схожого призначення, якими є інженерні машини MID на базі танка Т-72 у кількості 12 одиниць. Наразі ці машини проходять модернізацію до рівня MID-M.

Інженерна машина розмінування М1150 створена на базі танка M1 Abrams, та призначення для безпосереднього розмінування ножовим мінним тралом ROMP, а також створенням коридорів у мінних полях, завдяки системі M58 MICLIC, яка використовує лінійний вибуховий заряд та протяжний шнур із вибухівки довжиною 100 метрів.

Система М58 здатна створювати коридори у мінних полях довжиною 100 метрів та шириною у сім метрів.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, Південна Корея передає Україні дві бойові машини розмінування K600 створені на базі танка Type 88 (К1).

На прохання президента України – Володимира Зеленського, уряд Південної Кореї на додачу до переданих металошукачів, додатково передасть дві бойові машини розмінування К600 CEV.

Передача нелетальної зброї є частиною обіцянки президента Південної Кореї Юн Сок Йоля під час саміту G7, що проходив в Хірошімі у травні 2022 року.

Тоді була обговорена допомога та постачання обладнання для розмінування територій, та допомога у післявоєнному відновлені України.

Бронетехніка Європа Закупівлі Інженерна техніка Польща Світ США