fbpx
Польська Rosomak обслуговуватиме машини Oshkosh у Європі

Польська Rosomak обслуговуватиме машини Oshkosh у Європі

JLTV Oshkosh Defence Rosomak Бронетехніка Європа Польща Світ Сусіди

Польська компанія Rosomak обслуговуватиме бойові машини виробництва Oshkosh Defense у Європі для армії США інших членів НАТО.

Про це пише defence24.

Нещодавно польська компанія проінформувала Організацією підтримки та закупівель НАТО (NSPA) про кваліфікацію майбутніх контрактів на надання відповідних послуг.

Компанії співпрацюють вже декілька років по обслуговуванню польських M-ATV, що США передали польським силам спеціальних операцій.

Бронемашини JLTV (Joint Light Tactical Vehicles) від Oshkosh Defense призначені для заміни в армії США парку броньованих версій HMMWV.

Машини JLTV 2-го кавалерійського полку армії США

У лютому 2-й кавалерійський полк армії США, що базується у Німеччині, переозброївся на ці легкі тактичні бронеавтомобілі.

На європейському театрі JLTV також замовили для себе сусідня з Польщею Литва, а також Північна Македонія, Словенія, Чорногорія та Бельгія.

У жовтні 2020 року Чорногорія отримала першу партію бронемашин, тоді ж Oshkosh Defense уклала з Міноборони Бельгії контракт на поставку 322 бронемашини JLTV.

Бронемашини JLTV Чорногорії від Oshkosh Defence. Жовтень 2020. Фото: МО Чорногорії

У листопаді 2018 року Словенія замовила для потреб своєї армії 38 машин JLTV, з терміном поставки впродовж 2021-2023 років.


На словенські JLTV успішно інтегровані ПТРК Spike


Агентство з придбання продукції оборонного призначення при Міністерстві національної оборони Литви та Міністерство оборони США у 2019 році підписали лист з пропозицією і прийняттям пропозиції на поставку 200 бронемашин JLTV з колісною формулою 4×4.

Вартість продажу не розкривалася, але раніше Литва заявляла, що у 2020-2024 роках виділить близько 145 млн євро на придбання JLTV, устаткування й озброєнь, запасних частин, обслуговування техніки, навчання особового складу і т.д.

JLTV на випробуваннях у Литві

Вперше про намір закупити американські машини JLTV стало відомо у 2017-у році, коли за результатами випробувань у Литві, саме ця модель випередила дев’ять інших запропонованих національній армії броньованих машин.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


JLTV Oshkosh Defence Rosomak Бронетехніка Європа Польща Світ Сусіди