fbpx
Польські інструктори освоюють танк Abrams

Польські інструктори освоюють танк Abrams

M1 Abrams Бронетехніка навчання Польща Світ США Танк

Перші інструктори бронетанкових і механізованих військ Польщі завершили навчання на танках M1A2 Abrams у навчальному центрі Національної гвардії Айдахо в США.

Про це інформує Мілітарний.

Польське видання Milmag повідомляє, що 22 листопада завершився 27-денний навчальний курс інструкторів збройних сил Польщі у Сполучених Штатах.

Підготовку чотирнадцяти польських офіцерів та унтер-офіцерів з Навчального центру сухопутних військ Польщі контролювала американська сторона з 1-го навчального танкового батальйону 204-го регіонального навчального інституту в у Гоуен-Філд, штат Айдахо.

Навчальний курс танкового взводу охоплював техніко-тактичні навички поводження з танками M1A2SEPv2 Abrams. Польські солдати проходили навчання на ротаційній основі на всіх бойових позиціях танка (водій, заряджаючий, навідник і командир) та проходили навчання і вогневу підготовку з використанням кулеметів 7,62-мм M240 UHM та 12,7-мм M2 Browning WGM.

14 липня цього року, стало відомо, що Польща купує у Сполучених Штатів 250 танків Abrams у модифікації M1A2 SEPv3. За словами прем’єра Польщі, цієї кількості буде достатньо для створення щонайменше чотирьох танкових батальйонів.

Бойові машини надійдуть до складу 18-ї механізованої дивізії імені Генерала Тадеуша Бука. Танки будуть знаходитись в оснащенні 1-ї Варшавської бронетанкової бригади та у 19-й механізованій бригаді зі складу 18-ї дивізії.

Перші танки M1A2 SEPv3 очікуються у Польщі вже наступного 2022 року. Разом з танками Abrams країна також отримає пакет логістики та навчання, а також будуть придбані тренажери.

Фінансування програми закупівлі танків Abrams буде здійснюватися поза бюджетом Міністерства національної оборони згідно з постановою Ради міністрів Польщі і не впливатиме на інші програми модернізації польського війська.

Abrams M1A2 SEPv3

M1A2 SEP v3 є модернізованою версією основного бойового танка M1A2 Abrams, що знаходиться на озброєнні армії США, пропонуючи покращений захист і живучість.

M1A2 SEP v3 Abrams. Фото: Військові США

Модернізація охоплює встановлення новітнього комплексу засобів радіозв’язку JTRS (Joint Tactical Radio System), що дозволяє підтримувати радіозв’язок з усіма елементами та бойовими одиницями перспективної бойової бригадної групи Армії США.

На танку встановлено модифікований комплекс активного захисту Rafael Trophy HV.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


M1 Abrams Бронетехніка навчання Польща Світ США Танк