fbpx
Польські прикордонники затримали українців за підробку документів

Польські прикордонники затримали українців за підробку документів

Європа Затримання Кордон Польща Світ Сусіди Україна

Польські прикордонники затримали українців за підробку документів та сприяння перебуванню понад тисячі іноземців на території Польщі.

Про це пише «Польське радіо».

Трьох українців затримали співробітники польської прикордонної служби у місті Лудзь.

Троє українців – за даними Прикордонної служби – займалися, зокрема, забезпеченням та сприянням перебуванню іноземців на території Республіки Польща з порушенням чинного законодавства, з метою досягнення фінансових вигод. Також українці підробляли документи.

«За підрахунками, діючи таким чином, чоловіки полегшили перебування в Польщі понад тисячі іноземців», – повідомив представник Прикордонної служби.

Під час обшуків було вилучено ряд доказів незаконного бізнесу, серед яких: електронні пристрої, дозволи та декларації, видані для іноземців.

Співробітники польської спецслужби ABW

Також під час обшуків виявлено листування з воєводських управлінь, платіжні картки, документація компанії, сфальшовані медичні довідки, документація пов’язана з винесенням рішень воєводами, SIM-картки, заявки на підтвердження надійних профілів, марки, що видаються різним компаніям, а також підроблену польську карту перебування.

Районна прокуратура в місті Поддембіце застосувала запобіжні заходи проти затриманих громадян України у вигляді заборони на виїзд за межі країни у поєднанні із вилученням паспорта та обов’язковою появою в поліційному відділенні.

«Крім того, стосовно одного із затриманих комендант Прикордонного відділу в м. Лудзь порушив адміністративне провадження, щоб зобов’язати іноземця повернутися з причин національної оборони або безпеки, захисту громадської безпеки та порядку або інтересів Республіки Польща. Йому загрожує заборона на в’їзд на територію Республіки Польща та шенгенських країн на 5 років», – повідомив майор Кшиштоф Ґжех.

У березні 2017 року під час митного контролю польськими прикордонниками в пункті пропуску Догуск була попереджена спроба увезти до Польщі компонентів корабельної артилерійської установки АК-630 калібром 30 мм.

Виявлена гармата від артилерійської установки АК-630М

Гармату з замком радянського виробництва перевозили фургоном на українській реєстрації 31 березня 2017 року. Польські правоохоронні органи затримали двох громадянок України, які їхали цим авто.

Зброю задекларували як гідравлічний компонент.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Європа Затримання Кордон Польща Світ Сусіди Україна