fbpx
Польські ССО отримали Black Hawk

Польські ССО отримали Black Hawk

Sikorsky Авіація Балтія Гелікоптери Закупівля озброєння Польща Сусіди

Командувач ССО польської армії підписав документи, що підтверджують передачу чотирьох гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk до польської армії.

Про це повідомляє Міністерство оборони Польщі у Twitter.

Виробництво гелікоптерів здійснювалось компанією Polskie Zakłady Lotnicze (PZL Mielec – Sikorsky Aircraft Corporation).

Тендер на поставку нових гелікоптерів для Сил спеціальних операцій Польщі був оголошений у вересні 2017-го року. На нього відгукнулися три компанії – консорціум у складі PZL Mielec – Sikorsky Aircraft Corporation, консорціум Airbus Helicopters – Heli Invest та фірма WSK “PZL-Świdnik”.

Гелікоптери Sikorsky S-70i для ССО Польщі

Про вибір на користь PZL Mielec – Sikorsky Aircraft Corporation стало відомо у січні 2019 року.

За умовами контракту буде поставлено чотири гелікоптери – близько 182 млн доларів США.

Sikorsky S-70i International Black Hawk для ССО були виготовлені у Польщі на підприємстві Polskie Zakłady Lotnicze (PZL) яке входить до складу Sikorsky Aircraft Corporation. Зараз замовних цих машин – Міністерство внутрішніх справ Польщі, яке здійснює їх закупівлю для поліції.

Гелікоптери будуть виконувати пошуково-рятувальні функції, а також можливість застосування в умовах активних бойових дій коли буде необхідно здійснити перекидання спецпризначенців на ворожу територію.

Sikorsky S-70i — експортна модифікація Sikorsky UH-60, яка виготовляється у Польщі на заводі PZL.

Перший дослідний передсерійний зразок виготовили у 2010 році. Частина його комплектуючих була поставлена зі США, згодом у 2012 році після всіх необхідних випробувань розпочалось серійне виробництво гелікоптерів.

Sikorsky Авіація Балтія Гелікоптери Закупівля озброєння Польща Сусіди