fbpx
Помер колишній високопоставлений “іхтамнєт”

Помер колишній високопоставлений “іхтамнєт”

Війна на Донбасі Донбас Ліквідація окупантів Російська агресія Російська інтервенція Росія

Помер генерал-майор Роман Шадрін – російський розвідник та воєнний злочинець, що працював у “Міністерстві державної безпеки ЛНР”.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на ЗМІ Росії.

Шадрін брав участь в обох чеченських війнах, за безпосередню участь у боях в Грозному отримав звання Золоту Зірку “Героя Росії”.

Брав участь у перебуванні т.з. “миротворчого контингенту” в Південній Осетії.

Пізніше переведений до МВС РФ. Вийшов на пенсію у 2012 році, вступив до лав «Козачества».

У 2014 та 2015 роках неодноразово відряджався на схід України у якості «добровольця».

Роман Шадрін визнавав участь у війні на Донбасі, він займався координацією роботи бойовиків та створенням міністерств і органів «безпеки».

На момент смерті Шадріну було 54 роки. Причиною смерті є прогресуюче онкологічне захворювання.

Підозра Шадріну

Вперше ім’я Романа Шадріна було згадане в офіційних документах у доповіді Служби безпеки України в липні 2015 року.

Головною військовою прокуратурою повідомлено про підозру громадянину Російської Федерації, генерал-майору Збройних Сил Російської Федерації Роману Шадріну у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації), ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни), ч.1 ст. 438 (відання наказів про вчинення жорстокого поводження з цивільним населенням) КК України.

Зібраними у кримінальному провадженні доказами встановлено, що Роман Шадрін у період із жовтня 2014 року по серпень 2015 року, діючи за попередньою змовою з іншими представниками влади та службовими особами Збройних Сил Російської Федерації, перебуваючи на посаді так званого заступника міністра «Міністерства державної безпеки» терористичної організації «ЛНР», брав участь у веденні агресивної війни проти України.

Зокрема, шляхом віддання наказів учасникам терористичної організації «ЛНР», які знаходилися у його підпорядкуванні, він організовував артилерійські обстріли позицій Збройних Сил України та інших військових формувань, які залучені до проведення антитерористичної операції на території Луганської області.

Крім того, всупереч вимогам міжнародного гуманітарного права Роман Шадрін організував викрадення цивільних осіб, у тому числі громадян Російської Федерації, їх подальше незаконне ув’язнення, застосування фізичного насильства та іншого жорстокого поводження з ними.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Війна на Донбасі Донбас Ліквідація окупантів Російська агресія Російська інтервенція Росія