fbpx
Помер військовий Кім Дуванов – колишній полонений окупантів

Помер військовий Кім Дуванов – колишній полонений окупантів

56 бригада ЗСУ Війна на Донбасі Втрати ЗСУ Полон Україна

Помер Кім Дуванов, український військовий, який був звільнений з полону російських гібридних сил у грудні 2019 року.

Про це повідомляють колишній полонений, розвідник 56-ї мотопіхотної бригади Олексій Кодьман, волонтерка Олена Бєлячкова та журналістка і волонтер Моніка Андрешевська, яка займається темою звільнення утримуваних в ОРДЛО українців.

За їхніми словами, причиною смерті військового стали проблеми з серцем.

«Полон вбиває також тих, котрі з нього повернулись. Друзі, сьогодні відійшов у вічність Кім Дуванов, солдат Збройних сил України, який повернувся з полону під час обміну полоненими в кінці 2019 року. Його серце не витримало. Мені бракує слів, не знаю що сказати. Коли ми бачилися в госпіталі після обміну полоненими, вся сім’я була дуже щаслива, що вони нарешті разом, я не можу собі уявити, що переживає у цьому моменті його дружина. Він тільки повернувся додому. Все мало бути добре…» – написала Андрушевська.

Кім Дуванов зі сім'єю. Фото з відкритих джерел

Олена Бєлячкова також додала, що військовому стало погано із серцем.

Кім Дуванов підписав контракт із ЗСУ у 2017 році, потрапив у полон у травні 2019-го. 29 грудня того ж року він повернувся на вільну територію України в рамках великого обміну.

Тоді з полону бойовиків звільнено українських військових – Сергія Іванчука, Юрія Євтушка, Івана Дєєва, Романа Фурсова, Богдана Панюшенко, Сергія Глондара, Олександра Коренькова, Василя Жемелинського, Володимира Воскобойника, Бориса Пундора, Кіма Дуванова та Олександра Геймура.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

56 бригада ЗСУ Війна на Донбасі Втрати ЗСУ Полон Україна