fbpx
Помер заступник командира ОЗСП «Азов»

Помер заступник командира ОЗСП «Азов»

Втрати НГУ ОЗСП «Азов» Україна

Уранці 5 червня раптово помер заступник командира полку Нацгвардії «Азов» Олександр Павлюк з позивним «Чак».

Про це повідомляють у пресслужбі підрозділу.

“58-річний старший лейтенант відповідав за матеріально-технічне забезпечення наших воїнів. Він був справжнім другом для кожного – умів згуртовувати людей і знаходив компроміси у будь-яких ситуаціях”, – йдеться у повідомленні.

Родом Олександр був з смт Рокитне Рівненської області. У 18 років чоловік був призваний на строкову службу та служив у контингенті радянських військ у Німеччині.

Влітку 2014 року чоловік познайомився з бійцями підрозділу, після чого не роздумуючи восени того ж року вступ у лави «Азову». Спочатку «Чак» виконував обов’язки обозного в третій сотні полку, а потім був заступником по техніці.

Боєць віддано служив та професійно виконував свої обов’язки, тож згодом став заступником командира полку з тилу. Унікальні організаційні здібності Чака дозволили практично створити і організувати з нуля тилове забезпечення полку, за час служби відновлено та побудовано військові містечка під потреби життєдіяльності підрозділів.

У полку зазначають, що переважна більшість інфраструктурних об’єктів на той час побудована силами «Азову» за рахунок допомоги волонтерів, що були залучені завдяки діяльності Олександра Павлюка.

“Тилове забезпечення – це основа успішного виконання бойових завдань. І свою роботу Чак виконував з максимальною віддачею. Він присвячував весь свій час службі та розвитку підрозділу, покладав на себе багато обов’язків, аби бійці «Азову» були забезпечені усім необхідним та якісно виконували бойові завдання. Внесок Чака у боротьбу з окупантом важко переоцінити, у нього було багато планів щодо розвитку підрозділу, які нажаль він не встиг втілити”, – зазначили у пресслужбі полку.

За час служби Олександр Павлюк був нагороджений орденом Данила Галицького, нагрудним знаком «За доблесну службу», грамотою від Верховної Ради України, нагрудним знаком «За відзнаку в службі», вогнепальною зброєю.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Втрати НГУ ОЗСП «Азов» Україна