fbpx
Понад 1000 паломників перебувають на кордоні

Понад 1000 паломників перебувають на кордоні

ДПСУ Кордон НГУ Україна

На Чернігівщині, навпроти пункту пропуску «Нові Яриловичі», перебувають понад 1000 іноземців, які не полишають спроб потрапити в Україну.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Підрозділи ДПСУ та НГУ забезпечують охорону державного кордону, контроль за дотримання правил прикордонного режиму та режиму у пунктах пропуску з урахуванням обмежень щодо в’їзду іноземців на територію України.

Основне завдання гвардійців – підсилення підрозділів Державної прикордонної служби України, попередження правопорушень та протидія будь-яким провокаціям на державному кордоні.

«Наразі ситуація на кордоні залишається контрольованою. Підрозділи мають достатньо сил та засобів аби забезпечити належну охорону державного кордону в період дії обмежень щодо в’їзду іноземців на територію України», – йдеться у повідомленні НГУ.

Гвардійці на кордоні. Вересень 2020. Фото НГУ

Відзначається, що прикордонники забезпечують перевірку та супроводження представників волонтерських та релігійних організацій для передачі іноземцям, які перебувають на кордоні, продуктів харчування та води.

Нагадаємо, паломники-хасиди намагаються потрапити в Україну через кордон з Білоруссю попри заборону на в’їзд для іноземців, яку Київ запровадив ще у кінці серпня.

Цього року святкування має відбутись 19 вересня.

Проте через пандемію та карантин, Україна заборонила в’їзд іноземцям та намагається обмежити масовість заходів в Умані. Частково це було зроблено на прохання Ізраїлю.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ДПСУ Кордон НГУ Україна