fbpx
Пошуково-рятувальна служба розгортає мережу станцій морського району

Пошуково-рятувальна служба розгортає мережу станцій морського району

«Морська пошуково-рятувальна служба» Азовське море Україна Флот Чорне море

Казене підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» розгортає мережу базових станцій морського району.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Про відкриття модернізованої станції А1 Глобальної морської системи зв’язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства в Одесі ми вже писали, а також про будівництво нової на острові Зміїний.

Але окрім них упродовж наступних декількох років має відбутися запуск ще низки подібних об’єктів на Чорному та Азовському морях.

Так у системі публічних закупівель Prozorro є тендер на підключення базової станції «Очаків» до електричних мереж системи розподілу вартістю 17 тисяч гривень. Договір укладено з АТ «Миколаївобленерго» через відсутність конкуренції з технічних причин.

Також по тендерам є інформація про будівництво ще трьох подібних об’єктів:

Розміщення станцій базового зв'язку

Нове будівництво Базової станції «Кирилівка» Берегової радіостанції морського району А1 Глобальної морської системи зв’язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства обійдеться державному бюджету України в 17 078 900 гривень, а побудує об’єкт – Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна компанія «Арія».

Базову станцію «Лазурне» побудує – Товариство з обмеженою відповідальністю «НВС «Концепт БУД» за 16 761 000 гривень, що зведе аналогічну станцію на острові Зміїний.

У Одеській області будівництво обійдеться в 16 800 000 гривень, проведе його Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна компанія «Арія».


Інші новини служби: Пошуково-рятувальне судно “Сапфір” провело навчання поблизу Скадовська


Відкриття цих станцій дозволить значно збільшити фактичну (гарантовану) зону покриття морського району А1 ГМЗЛБ, що дозволить забезпечити сталий зв’язок із суднами в регіоні та ефективно реагувати на сигнали лиха.

Реалізація проєкту дозволить посилити позиції України в сфері безпеки мореплавства на Чорному морі відповідно до її міжнародних договорів, зокрема, конвенцій Міжнародної морської організації.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Морська пошуково-рятувальна служба» Азовське море Україна Флот Чорне море