fbpx
Пошуково-рятувальна служба відновить свій плавпричал

Пошуково-рятувальна служба відновить свій плавпричал

«Морська пошуково-рятувальна служба» Судноремонт Україна Флот

Морська пошуково-рятувальна служба відновить свій плавпричал.

Про це повідомляє Мілітарний.

Капітальний ремонт суднових технічних засобів та корпусних конструкцій планують провести Плавпричалу 15.

Оголошена на відкритому тендері у системі Prozorro вартість робіт названа у 12 000 000,00 гривень та у процесі торгів може бути зменшена. Виконавець послуг має здійснити буксирування плавучого причалу з місця базування до підприємства виконавця та після ремонту назад.

Строк виконання капітальногоремонту по Договору складає 48 (сорок вісім) робочих днів з дати підписання сторонами Акту приймання Плавпричалу у ремонт.

Нагадуємо, що Морохорона Державної прикордонної служби відновить свій плавпричал ПЖ-61М проєкту 824М в Одесі.

Кораблі Морської охорони ДПСУ поблизу причальної стінки на базі в Одесі

Доковий ремонт плавучого причалу має бути завершений до 16 серпня 2021 року. На плавучом причалі проведуть очистку корпусу, металевих частин, заміну ушкоджених фрагментів та подальшому фарбуванні.

Виконавець послуг має здійснити буксирування плавучого причалу з місця базування до підприємства виконавця та після ремонту назад. Також ремонт пройдуть якорі, мостовий пристрій, штатних кріплень плавучого причалу, тощо.

Окрім того, у жовтні 2020 року оголошено про ремонт на плавказармі проєкту Р-140 Морської охорони ДПСУ там мають відновити підводну частину корпусу. Роботи проведе ТОВ «ВІМАР ОФФШОР», а сума угоди складе 649 900 гривень.

У грудні 2020 року до порту «Південний» доставлений новий плавучий причал для ВМС ЗС України побудований на заводі «Палада».

Плавучий причай ПЖ-61У у пункті базування ВМС ЗС України в порту «Південний»

Відповідно до державного контракту підприємство побудувало плавучий причал ПЖ-61У для стоянки кораблів, катерів і суден у місці базування ВМС Збройних сил України. Плавпричал має габарити понтону 67 м х 7,4 м, з осадкою 1 м і забезпечує постачання з берега на кораблі води та електроенергії, а також проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

У вересні 2020 року Міністерство оборони України оголосило тендер на закупівлю плавучого причалу. Тоді зазначалось, що Міноборони потребує плавучий причал ПЖ-61У або еквівалент на загальну суму у 23,5 млн гривень.

«Морська пошуково-рятувальна служба» Судноремонт Україна Флот