fbpx
В Україні опанували технологію вакуумного заливання снарядів

В Україні опанували технологію вакуумного заливання снарядів

Артилерія Боєприпаси Виробництво боєприпасів ОПК Україна Укроборонпром

Посилено вражаючу дію 155-мм артилерійських снарядів українського виробництва.

Про це повідомляє Укроборонпром.

Пресслужба Концерну інформує, що на Державному підприємстві «Спецоборонмаш», успішно освоїли технологію спорядження артилерійських снарядів калібру 155 мм методом вакуумного заливання.

Зазначається, що цей метод дає змогу досягати максимальної щільності вибухових речовин, завдяки чому вражаюча дія снарядів значно посилюється.

У повідомленні відзначається, що раніше вакуумне заливання використовували лише на одному підприємстві Концерну – Донецькому казенному заводі хімічних виробів, який наразі перебуває на непідконтрольній Україні території.

Як підсумок освоєння технології іншим підприємством Укроборонпрому та з’явилася можливість її застосування для серійного виробництва артилерійських боєприпасів.

Перша партія продукції успішно споряджена та відправлена на випробування. Подальше вдосконалення технологїї дасть змогу максимально якісно споряджати бойові частини інших видів боєприпасів, підвищуючи ефективність їхньої дії, – йдеться у повідомленні.

На початку березня, стало відомо, що Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» готується до виробництва 155 мм боєприпасів. Зараз на підприємстві виготовляють установчу партію, яка у червні цього року має розпочати випробування.

Дослідно-конструкторська робота триває в інтересах Міністерства оборони України.

Президент компанії уточнив, що зараз вже виготовлена вся необхідна оснастка та є відштампована донна частина.

Макети боєприпасів. Фото з відкритих джерел

У серпні 2018 року на ДАХК «Артем», після завершення всіх етапів випробувань, стартувало виробництво вітчизняних 152-мм боєприпасів аналогів радянським ОФ-29.

Від базового артилерійського снаряду він відрізнявся більшою механічною точністю та меншою похибкою по вазі, проте на відміну від радянського зразка український аналог збірний з трьох частин – донної, верхньої та конусної. Необхідність складної конструкції зумовлена відсутністю спеціального технологічного обладнання для глибокого пресування, які б дозволили спростити виробництво та здешевити сам боєприпас.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Артилерія Боєприпаси Виробництво боєприпасів ОПК Україна Укроборонпром