fbpx
“Повернись живим” анонсував найбільший у своїй історії проєкт “ОКО ЗА ОКО 3”

“Повернись живим” анонсував найбільший у своїй історії проєкт “ОКО ЗА ОКО 3”

Волонтери Десантно-штурмові війська (ДШВ) Повернись живим Україна

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» спільно з АЗК ОККО розпочали збір «ОКО ЗА ОКО 3», метою якого є акумулювання 500 мільйонів гривень для Десантно-штурмових військ.

Новина оприлюднена пресслужбою фонду.

У межах проєкту 10 підрозділів ДШВ отримають 10 комплексів розвідки та знищення вартістю 50 мільйонів гривень кожен.

У результаті «ОКО ЗА ОКО 3» на пів мільярда гривень забезпечить РУБАКи (роти ударних безпілотних авіаційних комплексів) ДШВ, зокрема:

  • 𝟒 𝟏𝟎𝟎 FPV-дронами з денними та нічними камерами і бойовою частиною. Мова про багаторазові FPV-дрони з системою скиду, а також про FPV-дрони ближнього і збільшеного радіусу дії;
  • 𝟏𝟐𝟎 ударними дронами типу Кажан і R-34;
  • 𝟒𝟎 розвідувальними БпЛА MINI SHARK із денною і тепловізійною камерами;
  • 𝟒𝟎 коптерами Mavic 3 More Combo і 𝟒𝟎 коптерами Matrice 30 T з усіма необхідними комплектуючими;
  • 𝟕𝟎 новими пікапами Mitsubishi L200;
  • 𝟕𝟎 приладами нічного бачення для водіїв;
  • 𝟐𝟎𝟎 автомобільними і портативними радіостанціями.

Крім того, до цього списку також увійде низка супутнього та допоміжного обладнання, як-от станції управління дронами, плати ініціації, маскувальні сітки, радіостанції та комплекти Starlink, генератори та зарядні станції.

Загалом усі 10 рот ударних безпілотників отримають усе необхідне для повноцінної роботи.  З усім списком можна ознайомитись за посиланням.

Наш новий проєкт — це рекордний за сумою збір Фонду та бізнесу. Пів мільярда гривень, які ми спільно акумулюємо, витратимо на допомогу рідним для мене Десантно-штурмовим військам. Забезпечимо роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБАК) у 10 підрозділах ДШВ. Безпілотники показують високу ефективність, а РУБАКи частково забирають на себе функцію артилерії і за сприятливих умов можуть істотно змінювати театр бойових дій“, — розповідає заступник директора Фонду «Повернись живим», ветеран Олег Карпенко.

Боєць РУБпАК десантно-штурмових військ з дроном-бомбардувальником.

Підтримати проєкт «ОКО ЗА ОКО 3» можна, заправляючись на всіх АЗК ОККО брендовим пальним Pulls 95 або Pulls Diesel, а також переказом на спецрахунок або донатом на «банку».

Нагадаємо, «ОКО ЗА ОКО 3» — це вже третій спільний проєкт Фонду «Повернись живим» та компанії ОККО.

Перший етап стартував 1 листопада 2022 року. Його метою було акумулювати 325 млн грн на 25 авіаційних комплексів ШАРК. Станом на 11 вересня 2023 року, Силам оборони України передали всі 25 розвідкомплексів.

Другий етап «ОКО ЗА ОКО» стартував 11 квітня 2023 року. Його метою був збір 400 мільйонів гривень на кулемети, 82-мм міномети і великокаліберні гранатомети для Сил ТрО. Станом на 1 лютого 2024 року ТрО отримали всю партію кулеметів та перші партії мінометів і гранатометів.

Волонтери Десантно-штурмові війська (ДШВ) Повернись живим Україна