fbpx
«Повернись живим» отримав ще 5000 дронів-камікадзе у рамках «Операції ”Єдність”»

«Повернись живим» отримав ще 5000 дронів-камікадзе у рамках «Операції ”Єдність”»

БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Волонтери Закупівлі Повернись живим Україна

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» отримав другу партію дронів-камікадзе, що були придбані у рамках спільного проєкту з фандрейзинговою платформою United24 та Monobank.

Про це повідомила пресслужба фонду у своїх соцмережах.

Ця партія складається з 5000 FPV-дронів для українських військових.

Нагадаємо, завдяки внескам небайдужих, «Повернись живим», United24 і Monobank закупили цьогоріч 10 000 FPV дронів-камікадзе у рамках проєкту «Операції ”Єдність”».

І доповнили їх кумулятивними та осколково-фугасними боєприпасами українського виробництва.

Всього за три дні серпня, було зібрано більше 235 000 000 гривень, які благодійний фонд перетворив на компетентне підсилення бойових можливостей Сил оборони України.⁣

Першу партію з 5000 FPV-дронів «Повернись живим» отримав від виробника у жовтні. Безпілотники вже передані українським захисникам на різні ділянки фронту.

“Друга партія з 5000 FPV-дронів та боєкомплектом до них також чекає на останню зустріч із загарбниками та ворожою технікою. І це стало можливим завдяки вашій підтримці! Дякуємо”, – написали у пресслужбі фонду.

FPV-дрон придбаний спільно фондами «Повернись живим», United24 та monobank в рамках проєкту “Операція «Єдність»”, 11 жовтня 2023 року.

Моделі FPV-дронів і боєприпаси до них погоджені з українськими військовими. Дрони були виготовлені іноземною компанією, яка спеціалізується на виробництві безпілотників.

Виробництвом бойової частини для FPV дронів-камікадзе займається українське підприємство. Фонд проаналізував пропозиції кількох виробників та обрав найкращого.

FPV-безпілотники

FPV-дрони – вид безпілотників, які активно використовуються під час війни Росії з Україною. Головна відмінність цих БПЛА від інших – керування через спеціальні окуляри, тобто із виглядом від першої особи, що і означає англійською абревіатура FPV – First Person View.

Оператор бачить відео з камери дрона в реальному часі так, начебто він сидить усередині самого БПЛА, подібно до пілота.

БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Волонтери Закупівлі Повернись живим Україна