fbpx
Повітряні сили Австралії доставили спеціальні автомобілі до Антарктиди

Повітряні сили Австралії доставили спеціальні автомобілі до Антарктиди

Авіація Австралія Королівські ВМС Австралії Світ

В кінці лютого 2021-го року Королівські Повітряні сили Австралії доставили до Антарктиди спеціальні автомобілі для Австралійської антарктичної служби.

Про це повідомляє Міністерство оборони Австралії.

За останні два літа в рамках операції “Південне відкриття” доставлено вісім снігохідних транспортних засобів. Вони будуть використані для 1200-кілометрової місії в рамках якої буде отримано зразки криги віком у мільйони років, що дасть можливість дослідити історію зміни клімату на Землі.

Командувач австралійським контингентом для операції “Південне відкриття” Діон Райт заявив, що вони перевезли п’ять снігоочисників “Челленджер” і три “Pathfinder” вагою від 7 до 32 тонн кожен. Він наголосив, що підтримка збоку Міноборони антарктичної служби забезпечує можливість сухопутного пересування провідному науковому проєкту в Антарктиді.

Екіпажі ескадрильї № 36 ВПС ретельно планували 3800-кілометровий рейс на південь до крижаної злітно-посадкової смуги у місті Вілкінс.

Важливим для успіху цієї місії були мобільні бригади повітряного навантаження групи Королівських ПС  у Хобарті та на станції Кейсі в Антарктиді, а також регулярні прогнози від метеоролога ВМС на Дослідницькій станції Кейсі.

Також командир Діон Райт повідомив, що доставлена техніка буде служити науковцям близько двадцяти років, та дозволить австралійським науковцям якісно працювати у цій частині світу.

Австралійська антарктична служба є науковим підрозділом  Міністерства сільського господарства, водних ресурсів і охорони навколишнього середовища Австралії. Відділ проводить наукові програми та дослідницькі проекти, щоб сприяти розумінню Антарктиди та Південного океану.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Австралія Королівські ВМС Австралії Світ