fbpx
Повітряні сили США хочуть збільшити кількість літаків-дозаправників після 2029 року

Повітряні сили США хочуть збільшити кількість літаків-дозаправників після 2029 року

Boeing Авіація ПС США Світ США

Повітряні сили США хочуть збільшити кількість літаків-дозаправників після 2029 року.

Про це інформує Мілітарний.

Згідно з повідомлення Scramble, Повітряні сили США шукають промислових партнерів для визначення кількості кваліфікованих зацікавлених компаній, здатних надати рішення для постачання нових повітряних танкерів за програмою Bridge Tanker.

Програмою Bridge Tanker передбачається використання існуючих комерційних літальних апаратів, у якості повітряних танкерів, які Повітряні сили мають почати отримувати після того як компанія Boeing припинить виробництво літаків-дозаправників KC-46A Pegasus в 2029 році.

Щоправда, в американських експертних колах вважають, що конкурентами у цій програмі можуть знову стати американська компанія Boeing та європейська Airbus.

Повітряні сили планує оприлюднити остаточний запит, щодо пропозицій за цією програмою, до кінця 2022 року.

На момент отримання останнього літака-дозаправника KC-46A Pegasus в 2029 році, виповниться 70 років з початку надходження до Повітряних сил США, танкевів Boeing KC-135R Stratotanker.

У вересні минулого року, компанія Boeing продемонструвала перший пофарбований в кольори Повітряних сил самооборони Японії багатоцільовий літак-заправник KC-46A Pegasus.

Зазначимо, що Японія є першим закордонним замовником розробленого компанією для Повітряних сил США літака KC-46A. Будівництво літаків для ПС США і Японії здійснюється на підприємстві в Еверетт (штат Вашингтон).

Літак-заправник KC-46A «Pegasus» для Японії. Вересень 2020. Фото: Boeing

В жовтні 2015 року Міністерство оборони Японії оголосило компанію Boeing переможцем конкурсу на постачання нових літаків-заправників для Повітряних сил самооборони після відмови від участі в конкурсі Airbus. KC-46A замінять чотири літаки Японії KC-767J.

Державний департамент США у вересні 2016 року схвалив потенційну поставку Японії в рамках програми «Іноземні військові продажі» чотирьох літаків-заправників KC-46A, а також супутнього обладнання та послуг. Загальна вартість продажу була оцінена в суму 1,9 млрд доларів.

Літак-заправник KC-46A «Pegasus» для Японії. Вересень 2020. Фото: Boeing

У грудні 2017 року командування ПС США уклало з компанією Boeing контракт на поставку першого літака KC-46A для Повітряних сил самооборони Японії. А вже у грудні 2018 року зі Boeing уклали контракт на поставку Японії другого KC-46A.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing Авіація ПС США Світ США