fbpx
Правоохоронці не пустили в Молдову члена “ПВК “Вагнер” та розкрили групу організаторів масових заворушень

Правоохоронці не пустили в Молдову члена “ПВК “Вагнер” та розкрили групу організаторів масових заворушень

"ПВК Вагнер/Лига" Війна з Росією Молдова Росія Сусіди

Прикордонна поліція Молдови не пустила в країну представника російської “ПВК “Вагнер”.

Чоловік прибув в Кишинів літаком, але пройти прикордонний контроль він не зміг. Його відправили у країну з якої він прибув.

Про це повідомили у Прикордонній поліції Молдови.

Проведені заходи, на підставі аналізу ризиків та інформації, отриманої спільно з національними органами влади, в тому числі і шляхом обміну інформацією з міжнародними партнерами, дозволив нам виявити в потоці пасажирів в аеропорту Кишинева громадянина, ідентифікованого як представник ПВК з Росії (“ПВК “Вагнер”). Його не пустили в країну і літаком повернули в державу з якої він прилетів“, – повідомили в поліції.

Фото члена "ПВК "Вагнер", якого не пустили в Молдову, 12 березня 2023 Фото: Поліція Молдови

В поліції зазначили, що за останній тиждень не пустили в країну 182 іноземних громадяни та 46 одиниць транспорту. При цьому 165 з них порушили молдавське прикордонне та міграційне законодавство.

У виданні NewsMaker зазначили, що за останню добу потік осіб, що прибувають у Молдову виріс: в країну в’їхало понад 23,8 тисячі осіб і майже всі вони іноземні громадяни, близько 5 тисяч з них громадяни України.

Загалом за сім днів в Молдову заїхало 229 635 осіб та 63 332 транспортних засобів.

З метою виключення безпекових ризиків, в умовах надзвичайного стану в Республіці Молдова, а також війни, розпочатої Росією проти України, на всіх пунктах пропуску через державний кордон застосовуються протоколи безпеки, що передбачає додаткові контроль перетину державного кордону для подорожуючих, особливо для іноземних громадян“, – йдеться у повідомлені поліції.

Фото документів члена "ПВК "Вагнер", якого не пустили в Молдову, 12 березня 2023 Фото: Поліція Молдови

Пізніше в поліції Молдови повідомили що розкрили групу організаторів протестів, які мають дестабілізувати ситуацію в країні.

Голова Національної поліції Молдови Віорел Чернеуцяну розповів, що напередодні, 9 березня правоохоронцям вдалося зупини громадянина Росії, який прибув в Кишинів з метою провести навчання серед осіб, що збиралися дестабілізувати ситуацію.

Вони мали почати заворушення в тому числі на акції, яку планують на 12 березня члени та прихильники проросійської партії “Шор”.

Нагадаємо, 9 березня влада так званої “ПМР” звинуватила Службу безпеки України на начебто підготовці “теракту” проти низки посадових осіб невизнаного Придністров’я.

СБУ відреагувала на це повідомлення та завали відповідні заяви нісенітницею.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255
  • ETH 0xeEAEAd0d28ea8e0cdadB2692765365e7F54004a3

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


"ПВК Вагнер/Лига" Війна з Росією Молдова Росія Сусіди