fbpx
Президента ДП “Антонов” звільнили

Президента ДП “Антонов” звільнили

«Антонов» Авіація Айварас Абромавичус ОПК СБУ Україна Укроборонпром

Державним концерном “Укроборонпром” ухвалено рішення про припинення повноважень президента підприємства ДП “Антонов” Олександра Донця.

Про це повідомляє пресцентр “Укроборонпром”.

Відповідний наказ підписаний генеральним директором ДК “Укроборонпром” Айварасом Абромавичусом 9 червня.

Тимчасовим виконуючим обов’язки призначено Олександра Лося, віцепрезидент з проєктування ДП “Антонов”.

Напередодні комісія ДК “Укроборонпром” завершила перевірку ДП “Антонов” й передала матеріали за її результатами до Служби безпеки України та Національного агентства з питань запобігання корупції.

Останні два роки підприємство працювало під керівництвом Олександра Дмитровича Донця

Повідомляється, що Перевірка проводилася з 27 квітня до 22 травня 2020 року за дорученням Прем’єр-міністра України за даними Служби безпеки України, викладеними у листі СБУ від 16 квітня щодо наявної інформації про “нанесення шкоди національним інтересам України, пов’язаної з бездіяльністю, послідовними безсистемними управлінськими діями керівництва Державного підприємства “Антонов”.

За результатами перевірки, як повідомляє “Укроборонпром”, було виявлено нецільове використання об’єктів державної власності; зловживання та порушення з боку керівництва, що могли призвести до значних збитків державі та нанести істотну шкоду репутації найбільшого авіаційного підприємства України.

Результати перевірки разом з матеріалами щодо дій керівництва підприємства, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передані для подальшої оцінки та розслідування до правоохоронних органів.

Відзначається, що акт перевірки також направлений Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Кабінету Міністрів України та Офісу Президента України.

Заява “Антонов”

На соціальних сторінках ДП „АНТОНОВ” заявили, що “Укроборонпром” вдається до заходів, спрямованих на припинення діяльності підприємства.

“Колектив ДП „АНТОНОВ” підготував відкриті звернення до керівництва держави, в яких звертає увагу можновладців до ситуації, що склалася навколо флагмана авіапрому України”, – повідомили у Twitter ДП “Антонов”.

Біля будівлі ДП “Антонов” пройшла акція протесту.

Нагадаємо, державне підприємство “Антонов” запустило у виробництво п’ять серійних Ан-178.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Антонов» Авіація Айварас Абромавичус ОПК СБУ Україна Укроборонпром