fbpx
Президентський полк та УДО провели спільні тренування

Президентський полк та УДО провели спільні тренування

242-й загальновійськовий полігон навчання Президентський полк Сергій Рудь УДО Україна

Окремий президентський полк імені гетьмана Богдана Хмельницького та УДО провели спільні тренування на Гончарівському полігоні.

Про це повідомляє пресслужба Управління державної охорони.

Під час занять учасники відпрацьовували практичні дії щодо організації охорони на об’єктах, щодо яких здійснюється державна охорона.

На військових навчаннях були присутні Начальник Управління державної охорони України генерал-майор Сергій Рудь і Заступник Начальника УДО України полковник Тарас Гребенніков, які проінспектували хід проведення занять.

Метою даних навчань є досягнення злагодженості між підрозділами УДО України та Окремого президентського полку ЗС України під час виконання завдань з охорони та оборони об’єктів.

В межах практичних занять, військовослужбовці обох силових відомств успішно відпрацювали низку складних завдань, зокрема, відбиття нападу на кортеж, протидія збройному нападу на об’єкти, щодо яких здійснюється охорона, огляд осіб та транспортних засобів з метою виявлення вогнепальної зброї, заборонених речовин та предметів, організацію державної охорони на об’єктах тощо.

Під час навчань військовослужбовці УДО України продемонстрували чудові результати та професійні навички.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

242-й загальновійськовий полігон навчання Президентський полк Сергій Рудь УДО Україна