fbpx
Президенти України та Бразилії обговорили закупівлю Super Tucano

Президенти України та Бразилії обговорили закупівлю Super Tucano

Embraer Super Tucano Авіація Бразилія Володимир Зеленський Закупівлі Президент ПС ЗСУ Співпраця Україна

Президент Бразилії Жаїр Болсонару, за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Японії, заявив про зацікавленість України в бразильських літаках Super Tucano.

Про це він написав на своєму каналі в Twitter

На початку серпня Делегація Повітряних Сил ЗС України на чолі з командувачем – Сергієм Дроздовим під час відвідувань Бразилії вже ознайомилися з легкими турбогвинтовими штурмовиками Embraer EBN-314 Super Tucano.

Тоді для них були організовані демонстраційні польоти на базі 3/3-ї Авіаційної ескадрильї (3º/3º GAv) 5-го крила, на озброєні якого знаходяться Embraer EBN-314 Super Tucano.

“Україна хоче бразильські військові літаки. Президент України зацікавлений у купівлі літаків Super Tucano,” – написав у себе в Twitter бразильський президент

Легкі штурмовики Super Tucano

EMB-314 Super Tucano — розробка бразильської компанії Embraer. Спочатку планувалось, що літак буде використовуватися як навчальний, проте згодом було доопрацьовано під легкий турбогвинтовий штурмовик.

Перший прототип літака піднявся в небо у 1999 році. Маса корисного навантаження Super Tucano становить 1550 кг, а тривалість польоту, при використанні підвісних паливних баків – до 8 годин.

Для зльоту і посадки літака достатньо злітно-посадкової смуги довжиною 900 м. Озброєння EMB-314 включає два кулемети .50 калібру з 200 патронами кожен, розташовані в крилі.

Окрім того літак може також оснащуватися ракетами класу “повітря-повітря” типу AIM-9 виробництва Raytheon, підвісними ракетними контейнерами і звичайними або керованими бомбами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Embraer Super Tucano Авіація Бразилія Володимир Зеленський Закупівлі Президент ПС ЗСУ Співпраця Україна