fbpx
Продовольчи норми для ЗСУ не зменшаться – Міноборони

Продовольчи норми для ЗСУ не зменшаться – Міноборони

Міністерство оборони (МОУ) Реформа Харчування

У Міністерстві оборони наголосили, що інформація про зниження з 1 березня 2020 року з 68,52 грн до 58,75 грн загальновійськових продовольчих норм для потреб Збройних сил України не відповідає дійсності.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

“Українські воїни отримуватимуть якісну, калорійну їжу, як це передбачено відповідними нормами, а також Каталогом продуктів харчування. Теж ж саме стосується і військовослужбовців, які виконують бойові завдання із захисту держави на сході України.” – йдеться в повідомленні.

У соціальних мережі Facebook поширювали інформацію, що з 1 березня 2020 року будуть знижені продовольчі норми у Збройних силах України:

Міноборони наголошує, що зазначені відомості є неправдивими. Що вартість закупівлі продуктів харчування визначається під час проведення аукціонів в системі електронних закупівель «PROZORRO», і наразі встановлена на рівні 67-77 грн за комплект.

Остаточна ціна послуги з аутсорсінгу, що діятиме з 1 березня 2020 року, стане відомою за підсумками електронних торгів, які розпочинаються 24 лютого 2020 року.

При цьому очікувана вартість може знизитися.

Як вже повідомлялося, з 1 березня 2020 року усі бойові частини Збройних Сил України переведено на систему харчування за Каталогом, який містить 409 видів продуктів на вибір. Схожа система використовується у майже всіх арміях держав-членів НАТО.

В оборонному відомстві додали, що досі в українській армії діяла т.зв. “стара” система з 36 видів продуктів, що викликало багато нарікань з боку військовослужбовців.

Решта військових частин перейдуть на нову систему поступово, починаючи з 01 червня 2020 р.

 

 

 

Міністерство оборони (МОУ) Реформа Харчування