fbpx
Протиповітряна оборона знищила російський Су-24М в районі Зміїного

Протиповітряна оборона знищила російський Су-24М в районі Зміїного

Війна з Росією Втрати Росії Одещина ППО та ПРО Росія Су-24 Україна

Повітряні Сили Збройних Сил України відзвітували про знищення російського фронтового бомбардувальника Су-24М в районі Зміїного.

Про це йдеться в повідомленні командувача ПС ЗСУ Миколи Олещука.

Повідомляється, що Су-24М, діючи під прикриттям винищувача Су-30СМ, намагався завдати ракетно-бомбового удару по півдню Одещини.

«Завдяки успішно проведеній операції повітряного командування “Південь”, український зенітний ракетний підрозділ відправив російську «сушку» услід за “русскім воєнним кораблем”.», – йдеться у дописі.

Інформацію про знищення бомбардувальника опосередковано підтвердив російський пропагандист Fighterbomber (Ілля Туманов), оприлюднивши фотографію літака у своєму Telegram-каналі.

У серпні “Мілітарний” повідомляв, що на одному з російських пропагандистських відео показали уламки фронтового бомбардувальника Су-24М, який окупанти втратили на Донеччині.

За даними Osint-ресурсу Oryx, під час повномасштабної російсько-української війни росіяни втратили близько 12 фронтових бомбардувальників Су-24 різних модифікацій.

Варто зазначити, що мова йде як про бойові втрати, так і про втрати внаслідок аварійних ситуацій.

Нагадаємо, що у вересні повідомлялося про аварію Су-24М у Волгоградській області. Раніше, у травні, повідомлялося про підпал бомбардувальника невідомими партизанами.

Бомбардувальники Су-24 можуть засосовувати різноманітне ракетно-бомбове озброєння, до прикладу вони можуть бути озброєні двома протирадіолокаційними ракетами Х-58.

Також їх можуть озброювати коригованими авіабомбами КАБ-500Л, КАБ-1500Л, КАБ-1500ТК, ракетами класу “повітря-поверхня” Х-59.

Невідомо, чи інтегрували росіяни авіабомби з модулем управління і корекції (УМПК) на свої Су-24, однак таку можливість виключати не варто.

Війна з Росією Втрати Росії Одещина ППО та ПРО Росія Су-24 Україна