fbpx
При Пентагоні сформували “Старшу інтеграційну групу-Україна”

При Пентагоні сформували “Старшу інтеграційну групу-Україна”

Війна з Росією Військова допомога Світ США Україна-США

Лідери Пентагону створили спеціальну групу, щоб прорватися через громіздкість бюрократії та швидше допомогти Україні.

Згідно зі службовою запискою, отриманою військовим виданням Defense News та джерелами, знайомими з цим питанням, Пентагон змоделював нову команду, що займається оперативною доставкою військової допомоги Україні.

Команда створена за зразком групи, яка використовувалася для прискорення постачання військам в Афганістані, Іраку та Сирії.

Вона називається “Senior Integration Group-Ukraine” (“SIG-Ukraine”), її мандат полягає в тому, щоб доставляти в Україну військову техніку з власних запасів, поповнювати ці запаси, координувати допомогу з НАТО, підтримувати країни-партнери та розв’язувати гуманітарні проблеми.

“SIG-Ukraine” є адаптацією маловідомої інтеграційної групи “Warfighter Senior”, яку Пентагон запустив у розпал війни з тероризмом, щоб задовольнити нагальні потреби польових командирів.

Відвантаження озброєння для України Фото: Міноборони США

Колишні чиновники заявили, що формат “SIG” вже давно є способом ухвалення та реалізації рішень протягом кількох днів, які інакше могли б зайняти місяці чи роки.

“SIG-Ukraine” призначена для задоволення потреб, визначених європейським командуванням США, та опрацьовує предмети, закуплені в рамках ініціативи сприяння безпеці України.

SIG займається такими питаннями, як останні оперативні потреби, і вирішує проблеми, що перешкоджають задоволенню невідкладних матеріальних та матеріально-технічних
потреб, які необхідні для підтримки EUCOM (Європейське Командування Збройних сил США – ред.) та підтримки України
“, – сказала прессекретар Пентагону Джессіка Максвелл.

США очолюють потік західної зброї в Україну, яка допомогла зупинити початковий наступ Росії й, як очікується, матиме вирішальне значення на наступному етапі бойових дій на сході та півдні України.

Фото на тему: United States European Command / EUCOM

Нагадаємо, Сполучені Штати вже доставили в Україну понад 130 тисяч 155-мм снарядів до гаубиць М777, що становить майже дві третини від запланованої кількості.

Що стосується 155-мм снарядів, то поставлено 64% від загальної кількості. Я хотів би нагадати, що після останнього оголошення про пакет на $150 мільйонів, їхня загальна кількість становить 209 тисяч для калібру 155 мм – тож понад 130 тисяч із них уже доставлені в Україну“, – сказав представник оборонного відомства США.

Снаряди калібром 155 мм до гаубиць М777, травень 2022, фото: Головнокомандувач ЗСУ

Крім того, представник Пентагону підтвердив, що в Україну передано три з одинадцяти виділених гелікоптерів Мі-17. Причому один із них, за повідомленнями української сторони, вже здійснив дві бойових місії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Війна з Росією Військова допомога Світ США Україна-США