fbpx
Приймати Парад будуть  на «Козак-кабріолет»

Приймати Парад будуть на «Козак-кабріолет»

«Козак-2» Автотехніка ЗСУ Парад Україна

Приймати Парад будуть на «Козак-кабріолет»

Про це інформує Мілітарний.

З оприлюдненого відео тренування парадних розрахунків до Дня Незалежності стало відомо, що приймати Парад будуть на вітчизняному автомобілі «Козак-кабріолет».

В липні, розпочалися тренування Параду до Дня Незалежності разом з технікою Збройних Сил України (ЗСУ) та Національної гвардії України (НГУ).

У «коробочці» Національної гвардії було задіяно – бронеавтомобілі «Новатор» від компанії «Українська бронетехніка», патрульні машини на базі Renault Duster та спецавтомобілі для перевезення особового складу на базі Ford Transit.

Збройні Сили України продемонструють на Параді значно більше видів озброєння та військової техніки, одна з «коробочок» – це броньовані автомобілі HMMWV та спеціальні автомобілі на базі Toyota Land Cruiser переданими від США:

Спеціальні автомобілі Toyota Land Cruiser

Проїдуть головною вулицею столиці командно-штабна машина К-1450-02 на базі вітчизняних бронетранспортерів БТР-4Е, що розроблені ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова»:

БТР-4М на репетиції Параду

Доречі, партія модернізованих бронетранспортерів БТР-4М цього року надійде на озброєння морської піхоти України, а самі БТР вже проходили випробування на відповідність критеріям українських морпіхів.

«Богів війни» будуть представлені 120-мм самохідними мінометами «Барс-ММК», 152-мм буксованими гарматами «Гіацинт» та МСТА-Б:

Вантажівки КрАЗ та буксовані гармати МСТА-Б

А також реактивними системами залпового вогню «Смерч», для яких в Україні розробляються нові, зі збільшеною дальністю боєприпаси «Вільха».

РСЗВ «Смерч» на репетиції Параду

Окрім низки спеціальних машин на репетиції Параду традиційно присутні зенітні ракетні комплекси «Бук» та С-300ПС, окрім того цього року помічені і ЗРК «Тор».

ЗРК «Бук» на репетиції Параду

До Параду з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України планується залучити 27 парадних розрахунків, загальною чисельністю понад 4000 осіб. Із них 19 парадних розрахунків складатимуть Збройні Сили України, 8 «коробок» – від інших складових сектору безпеки та оборони. Передбачається, що парадні розрахунки пройдуть новим стройовим кроком.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Козак-2» Автотехніка ЗСУ Парад Україна