fbpx
Прикордонники Естонії та Фінляндії відправляються у Литву та Латвію

Прикордонники Естонії та Фінляндії відправляються у Литву та Латвію

Балтія Естонія Європа Кордон Латвія Литва Світ Фінляндія

Прикордонники Естонії та Фінляндії відправляються у Литву та Латвію для допомоги своїм колегам.

Про це інформує Мілітарний.

Як передає естонський новинний портал ERR. У середу, 7 липня, Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії відправить в Литву поліцейський підрозділ ESTPOL5, для допомоги припинення масової нелегальної міграції на литовсько-білоруському кордоні.

За словами заступника генерального директора Департаменту поліції і прикордонної охорони Егерта Белічева, 2 липня Литва оголосила надзвичайну ситуацію у зв’язку з посиленням незаконної міграції з Білорусі.

Так як небезпека незаконної міграції на литовсько-білоруському кордоні найближчим часом висока, то зі схвалення міністра внутрішніх справ Департамент поліції і прикордонної охорони посилає Литві на допомогу команду ESTPOL5, – сказав Белічев.

Точні завдання ESTPOL5 з’ясуються на місці, але Литві потрібна допомога Естонії, наприклад, в огляді місцевості дронамі, в охороні об’єктів і моніторингу ситуації.

За словами Егерта Белічева, надання допомоги Литві – це частина двостороннього договору про співпрацю між Естонією та Литвою. Ми підтримуємо Литву в розв’язанні кризи, і кожна така операції дає нашим людям цінний досвід.

Не менш важливим є і внесок в загальне міжнародне співробітництво, і якщо допомога буде потрібна Естонії, то і у нас є союзники, які підтримають нас у складній ситуації , – доповнив Белічев.

В свою чергу, фінська телерадіомовна компанія Yle повідомляє, що прикордонна служба Фінляндії відправить чотирьох своїх співробітників в Литву і Латвію для посилення контролю кордонів з Білоруссю.

Литва минулого тижня ввела режим надзвичайної ситуації через наплив нелегальних мігрантів через кордон з Білоруссю. За повідомленням литовських політиків, мова йде про організовану операції.

Тому, Прикордонна служба Фінляндії відправить в Литву і Латвію два патрулі, щоб допомогти країнам у здійсненні контролю на кордонах.

Крім чотирьох службовців прикордонної охорони, 14 липня буде відправлено також транспортний засіб. Операція триватиме до 1 грудня.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Естонія Європа Кордон Латвія Литва Світ Фінляндія