fbpx
Прикордонники КНР отримали екзоскелети

Прикордонники КНР отримали екзоскелети

Азія Китай (КНР) Світ Спорядження

Китайські прикордонники у гористій місцевості почали експлуатацію екзоскелетів.

Про це повідомляють ЗМІ КНР.

Підрозділи, які охороняють кордон в гірських районах країни, отримали комплекти від компанії Chongqing Niudi Technology Development (CNTD).

Китайський екзоскелет розробили фахівці Університету національної оборони НВАК спільно з CNTD.

Комплект являє собою набір шарнірів, які повторюють суглоби ніг. З ними з’єднана підставка під ранець, що розподіляє навантаження поза опорно-рухового апарату людини.

Прикордонники КНР отримали екзоскелети. Екзоскелет КНР від Chongqing Niudi Technology Development. Фото: ЗМІ КНР

Вантажність китайського екзоскелета становить 70 кілограмів.

Як повідомлено, розробка відноситься до пасивних – в її конструкції відсутні електричні або гідравлічні приводи.

Ймовірно, китайський екзоскелет використовує принцип накопичення і віддачі енергії за допомогою збалансованих важелів шарнірних зчленувань.

Випробування екзоскелета показали зниження навантаження на людину в статичних положеннях на 91%, і в русі – до 44%. При цьому, навантаження на спину знизилася на третину.

Альтернативні екзоскелети

Перший екзоскелет був створений в 1960-х компанією General Electrics спільно з американськими військовими. Проте, конструкція не знайшла застосування через високу масу комплекту, і технологічні недосконалості. Проте, відтоді військові США не залишають спроб отримати серійні екзоскелети.

У 2019 році солдати розвідувального підрозділу 10-ї гірської дивізії Армії США приступили до тестування екзоскелетів ONYX.

Екзоскелет ONYX від Lockheed Martin. Фото з відкритих джерел

ONYX – це розроблений компанією Lockheed Martin потужний екзоскелет нижній частині тіла, в якому використовуються електромеханічні колінні приводи, набір датчиків і комп’ютер зі штучним інтелектом для підвищення сили та витривалості людини.

Екзоскелет ONYX повинен істотно полегшити військовим піше пересування на далекі відстані. Сам пристрій важить 6.4 кг і може автономно працювати до 8 годин при установці батареї вагою 2,7 кг або 16 годин при установці акумулятора на 5,4 кг.

У разі, якщо оператор йде порожняком по рівній місцевості, екзоскелет просто відключається, але починає надавати підтримку, якщо боєць починає спускатися з гори або підійматися на неї або приймає вантаж і несе його.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Китай (КНР) Світ Спорядження