fbpx
Прикордонники на Херсонщині отримали антидронові системи РЕБ

Прикордонники на Херсонщині отримали антидронові системи РЕБ

Війна з Росією ДПСУ РЕБ Україна Херсонщина

Українські прикордонники, які воюють на херсонському напрямку, отримали партію мобільних систем РЕБ.

Про це повідомляє Держприкордонслужба на своєму офіційному сайті.

Ці системи радіоелектронної боротьби призначені для протидії ворожим безпілотникам.

Прикордонники отримали декілька потужних систем РЕБ в рамках взаємодії з Долматівською, Нововоронцовською, Хрестівською громадами та за підтримки Херсонської ОВА.

Передані засоби радіоелектронної боротьби призначені для створення перешкод зв’язку між оператором та безпілотним літальним апаратом противника.

У Держприкордонслужбі зазначають, що ці установки РЕБ призначення для захисту, як автомобілів і бронетехніки, так і позиції українських бійців від ворожих дронів.

Нагадаємо, у грудні минулого року Міноборони України допустило до експлуатації у військах нові зразки вітчизняних комплексів радіоелектронної боротьби, які призначені для протидії БПЛА.

Перед цим оборонне відомство спільно з Генштабом ЗСУ завершили тестування розроблених українськими підприємствами, тактичних засобів РЕБ для протидії баражуючим боєприпасам та FPV-дронам.

Під час випробувань системи підтвердили свої тактико-технічні характеристики в умовах застосування, наближених до бойових.

Наразі ці засоби РЕБ рекомендовані до постачання у підрозділи Збройних Сил України.

Також у грудні минулого року Верховна Рада прийняла законопроєкт, який спрощує ввезення в Україну засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Оподаткування не застосовуватиметься до товарів, які отримують правоохоронні органи, Міноборони, ЗСУ, сили безпеки і оборони.

Війна з Росією ДПСУ РЕБ Україна Херсонщина