fbpx
Quantum Systems відкрила центри в Україні

Quantum Systems відкрила центри в Україні

Quantum Systems Авіація БпА (Безпілотні апарати) Німеччина ОПК Україна

До України зайшла німецька технологічна компанія Quantum Systems.

У компанії розповіли, що відкрили в Україні центри сервісного навчання, підтримки та логістики.

Там операторів навчають користуватися системами Vector і технічно обслуговувати їх. Також ці центри будуть спеціалізуватися на закупівлі запасних частин та послугах із ремонту.

Quantum Systems розробляє, проєктує та виробляє безпілотні літальні апарати. Україна вже замовила у цієї компанії сотні безпілотників.

«Ми більше, ніж просто виробник дронів, ми є компанією зі збору даних з повітря, яка надає свої продукти державним установам та комерційним клієнтам», – зазначили у компанії.

БПЛА Vector від Quantum Systems

Фахівці компанії прагнуть повністю автоматизувати процеси збору даних і стати світовими лідерами у галузі повітряного спостереження у режимі реального часу з використанням штучного інтелекту.

Продукція

Quantum Systems пропонує клієнтам безпілотний літальний апарат Vector, який може злітати й приземлятися вертикально. Він має двигун із низьким рівнем шуму і зашифрований IP-зв’язок, який передає відеопотік.

У конфігурації Scorpion підйомні гвинти встановлюють у горизонтальному положенні на спеціальних кронштейнах, які займають місце крил.

Безпілотник Scorpion від Quantum Systems

Це знижує максимальну швидкість до 15 м\с замість 25 м\с, але водночас забезпечує високу маневреність, яка необхідна в гірській місцевості або в міській забудові.

Trinity Tactical із фіксованим крилом створений на базі літального апарата Trinity F90+.

Як корисне навантаження БПЛА може нести на борту датчики LiDAR (технологія отримання та обробки інформації про віддалені об’єкти за допомогою активних оптичних систем), мультиспектральні камери та RGB-камери з високою роздільною здатністю. У небо Trinity Tactical може злітати вертикально.

Безпілотник Trinity Tactical від Quantum Systems

Також німецька компанія пропонує різне обладнання, яке покращує можливості безпілотних комплексів.

Quantum Systems Авіація БпА (Безпілотні апарати) Німеччина ОПК Україна