fbpx
Ракетні стрільби на полігоні «Ягорлик»

Ракетні стрільби на полігоні «Ягорлик»

Бук Державний випробувальний полігон “Ягорлик” ЗРК Підготовка ПС ЗСУ С-125 С-300

На Державному полігоні «Ягорлик» відбуваються ракетні стрільби в рамках практичної фази підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ.

Про це повідомляє АрміяInform 

Бойові розрахунки вже здійснили більше ніж два десятки пусків зенітних керованих ракет різної дальності та знищили всі повітряні цілі.

За легендою навчань два зенітні ракетні полки ЗРК «Бук» та С-300 різних модифікацій, а також окремі дивізіони С-125 відбивали масований напад ворога з повітря. Роль повітряних цілей виконували БПЛА ВР-3 «Рейс».

Практичні пуски з зенітних ракетних комплексів на полігоні Ягорлик

Це третій етап широкомасштабних підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, під час якого відпрацьовуються підготовка та ведення протиповітряного бою у новому районі.

Пускова установка ЗРК С-125

Під час навчань також відбуваються визначальні відомчі випробування ЗРК С-125-2Д1 та контрольні льотні випробування ракет до ЗРК С-300 різних модифікацій.

Зарядження зенітною керованою ракетою ЗРК Бук

Ракетні стрільби на Державному полігоні «Ягорлик» триватимуть до кінця тижня. Після чого підрозділи повернуться в пункти постійної дислокації і приступлять до несення бойового чергування в загальній системі протиповітряної оборони держави.

Нагадаємо, що у Херсонські області триває будівництво Державного випробувального полігону “Ягорлик”, який призначений для стрільб з усієї наявної номенклатури озброєння української армії, а також випробування перспективної зброї великої дальності враження.

Вже побудовано низку об’єктів інфраструктури полігону, що дозволило розпочати його функціювання.

Бук Державний випробувальний полігон “Ягорлик” ЗРК Підготовка ПС ЗСУ С-125 С-300