fbpx
Ракетний дивізіон готується до стрільб з “Нептуна” за допомогою системи “Дельта”

Ракетний дивізіон готується до стрільб з “Нептуна” за допомогою системи “Дельта”

«Нептун» ВМС України ЗСУ Україна Флот

Майбутні оператори берегового ракетного комплексу “Нептун” проходять навчання по роботі з автоматизованою системою ситуаційної обізнанності.

Про це Мілітарний доповідає з посиланням на інформацію оприлюднену ВМС ЗС України та телеканалом Бриз.

Офіцери 406-ої окремої артилерійської бригади, зараховані до новоствореного берегового ракетного дивізіону вивчали програмне забезпечення комплексу РК-360МЦ “Нептун”. Мова йде про систему забезпечення ситуаційної обізнаності «Дельта». Це софт, який було розроблено волонтерами “Аеророзвідки” для потреб ЗСУ. Згодом система була інтегрована з “Нептупном”.

Як ідеться в сюжеті “Бриз” система за допомогою захищеного супутникового зв’язку передає інформацію про цілі, координати та її швидкість.

Система має розмежування доступу відповідно до протоколів НАТО, тому кожен користувач маючи відповідний рівень доступу володіє своєю частиною цього продукту, – розповів начальник управління зв’язку ВМС ЗС України капітан 1 рангу Володимир Захарченко

Як повідомляється на сторінці “Аеророзвідки”, система «Дельта», побудована за сучасними технологічними підходами у відповідності до стандартів НАТО. Наразі «Дельта» є єдиною системою в ЗСУ , що вже 2 роки підряд приймає участь у навчаннях НАТО з тестування інформаційних систем CWIX 2019, CWIX 2020 і доводить взаємосумісність і реалізацію стандартів НАТО по обміну оперативною обстановкою. «Дельта» стала системою висвітлення підводної і надводної обстановки.

інтерфейс автоматизованою системою ситуаційної обізнанності “Дельта”

Завдяки «Дельті» підрозділи ССО пройшли сертифікацію на сили швидкого реагування НАТО. Система постійно вдосконалюється і приймає участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze , Rapid Trident та ін., де демонструє не тільки технічну відповідність стандартам, а й спроможність забезпечити операційні процеси для досягнення ситуаційної обізнаності.

Наступний етап підготовки нового підрозділу – виїзд на полігон та проведення стрільб, розповів заступник командира ракетного дивізіону Олександр Миронов.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Нептун» ВМС України ЗСУ Україна Флот