fbpx
Ракети та корвети: Плани Міноборони на 2022 рік

Ракети та корвети: Плани Міноборони на 2022 рік

«Верба» «Нептун» Вільха Держбюджет ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Корвети Міністерство оборони ОТРК «Сапсан»/«Грім-2» Україна Фрегат «Гетьман Сагайдачний» (F130)

Міністерство оборони України оприлюднило плани на реалізацію у 2022 році важливих довгострокових програм у сфері оборони.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Міністерство оборони України.

Міноборони отримає фінансування розвитку ракетного озброєння, Військово-Морських Сил та нових наукових та дослідно-конструкторських робіт у сфері високих технологій.

Для потреб ВМС буде продовжено програму будівництва корветів та забезпечення постачання протикорабельного ракетного комплексу «Нептун».

Також буде активізовано роботу над розробленням ракетного комплексу корабельного базування, крім того, продовжиться модернізація фрегата «Гетьман Сагайдачний».

Пуск протикорабельної ракети Р-360 ракетного комплексу «Нептун» 17 червня 2020 року Фото: Генеральний штаб ЗСУ

У 2022 році Міністерство оборони отримає можливість вести роботу над створенням вітчизняного ракетного щита.

Передусім йдеться про відновлення роботи над оперативно-тактичним комплексом «Сапсан».

На початок наступного року планується завершити роботу над створенням високоточної ракети «Вільха» з покращеними характеристиками для модернізованих систем залпового вогню «Смерч».

Планується прийняття на озброєння нового реактивного снаряда «Тайфун-1» до реактивної системи залпового вогню «Верба».

Також планується доробити реактивну систему залпового вогню проєкту «Буревій» з використанням боєприпасу «Тайфун-2».

РСЗВ «Буревій» на шасі TATRA

Серед іншого буде збільшено фінансування наукових та дослідно-конструкторських розробок у сфері високих технологій, до яких будуть залучені науково-технічні центри Національної академії наук України та підприємства Державного космічного агентства України.

У Міноборони зазначено, що це тільки частина багатьох практичних кроків зі зміцнення обороноздатності нашої країни, реалізувати які дозволить ініціатива Президента України про збільшення оборонного бюджету-2022.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Верба» «Нептун» Вільха Держбюджет ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Корвети Міністерство оборони ОТРК «Сапсан»/«Грім-2» Україна Фрегат «Гетьман Сагайдачний» (F130)