fbpx
Реформа харчування: Міноборони затвердило Каталог продуктів

Реформа харчування: Міноборони затвердило Каталог продуктів

Андрій Загороднюк Міністерство оборони Реформа Харчування

Міністерство оборони затвердило Каталог продуктів харчування для приготування їжі військовослужбовцям частин Збройних Сил України, які перейшли на нову систему харчування.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages з посиланням на наказ Міністра оборони України №591 від 15 листопада 2019 року.

До початку судових слухань у питанні оскарження реформи харчування ЗСУ фізичною особою-підприємець Аллою Богдан із Луцька, планувалось цьогоріч завершити перехід на нову систему харчування.

Нагадаємо, що перехід Збройних Сил України на нову систему харчування було розпочато у 2017 році, у першу чергу на нові принципи харчування перейшли бойові бригади Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій, навчальні центри та шпиталі, що виконують завдання в районі проведення ООС.

На сьогодні продовольче забезпечення за новою системою здійснюється у 73 частинах, а це близько 60 тисяч військовослужбовців.

До кінця 2019 року було передбачено переведення на нову систему ще 284 військових частин із загальною чисельністю близько 50 тисяч осіб, але через позов фізичної особи-підприємця Богдан Алли Костянтинівни до Міноборони про визнання протиправним і нечинним наказу Міноборони, ці частини так і не перейшли на нову систему, а використовують скопійовані з радянських норми та застаріле обладнання.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Андрій Загороднюк Міністерство оборони Реформа Харчування