fbpx
RevengeFor.com – помста Росії доступна кожному за донат українській армії

RevengeFor.com – помста Росії доступна кожному за донат українській армії

Військова допомога Волонтери Мілітарний Повернись живим

Українці запустили сервіс, який пропонує спосіб помститися Росії за всі історичні кривди та воєнні злочини. На RevengeFor.com можна замовити напис на снаряді, бомбі чи ракеті, які будуть випущені по російській армії. За це потрібно перерахувати донат на рахунок Благодійного фонду компетентної допомоги армії “Повернись живим”. Замовник отримує фото з підтвердженням виконання замовлення. Знімки з “помстою” буде публікувати на своїх сторінках в соцмережах найпопулярніше військове медіа України “Мілітарний”.

 

Ідея проекту народилася ще в травні, коли “Мілітарний” на прохання одного з читачів замовив в українських артилеристів напис на снаряді “Помста за MH17”. Фотографія розлетілася по мережі і викликала багато реакцій від представників народів, чиї громадяни загинули в авіакатастрофі у 2014 році. Адже попри те, що минуло 8 років, воєнні злочинці з Росії, які збили авіалайнер досі не покарані. Не меншою була емоційна реакція на снаряд з написом польською “За Катинь!” та авіаційну ракету з помстою “За розстріляну Празьку весну!”

 

 

Ми зрозуміли, що у багатьох громадян світу є безліч приводів помститися Росії. Але тільки тепер з’явилася сила, яка може це зробити не на словах – українська армія. Тому ми вирішили встановити зв’язок між тими, хто прагне покарати Росію і тими, хто щодня це робить”, – пояснив ідею проекту співзасновник Мілітарного Олександр Аргат. 

 

Кошти від замовлення йдуть одразу на рахунок фонду “Повернись живим”. Цей найбільший в Україні фонд вже більше 8 років ефективно витрачає кошти жертводавців на посилення боєздатності Збройних сил України.  Мінімальна сума, за яку можна отримати фото з “помстою” – $500. Верхній поріг – не обмежений. Є певні правила, які регулюють, що можна написати, а що ні. Директор фонду Тарас Чмут обгрунтував високу ціну напису:

 

Це не лише українська війна, а війна всього Вільного світу проти авторитаризму та колоніалізму, який уособлює нинішня Росія. Ми хочемо, щоб це усвідомлювали і відчували люди і в Європі і по той бік Атлантики. Проект RevengeFor.com дає всім відчуття причетності до покарання Росії за зло, яке вона скоїла щодо світу. Висока ціна “помсти” – привід підійти відповідально до замовлення напису і можливість зробити вагомий внесок у війну”.

 

Сайт створила на волонтерських засадах українська ІТ-компанія Empat. Українські розробники долучилися, як технологічний партнер, як тільки почули ідею. Перша версія сайту має досить простий і зрозумілий функціонал. Користувач вказує свою пошту та пише бажаний напис. Далі сплачує донат, після чого починається опрацювання замовлення. Після того, як українські військові зроблять напис – на пошту замовнику прийдуть фото. За згодою, вони будуть опубліковані “Мілітарним”.

 

Ми хочемо розвивати проект далі. Очікуємо, що замовлень буде багато і, насамперед, від громадян країн Заходу. Тому вже маємо ідеї для версії 2.0. Наприклад, хочемо дати вибір носія “помсти”, щоб можна було обирати який саме боєприпас доставить повідомлення російській армії”, – розповів засновник Empat Назар Гулик. 

 

Найімовірніше, що перші замовники отримають написи на 152 та 155 мм артилерійських снарядах, некерованих авіаційних ракетах та ракетах “повітря-повітря” Р-27. На сайті буде також можливість для підрозділів ЗСУ долучитися до проекту. Воїни, які хочуть допомогти у зборах донатів, зможуть подати заявку на участь у виконанні замовлень. 

Військова допомога Волонтери Мілітарний Повернись живим