fbpx
Резервісти-контрактники отримуватимуть як штатні військовослужбовці

Резервісти-контрактники отримуватимуть як штатні військовослужбовці

Генеральний штаб Грошове забезпечення Законодавство Корпус резерву Резерв Тероборона (ТрО)

Резервісти за дні виконання службових обов’язків отримуватимуть військовослужбовці контрактної служи грошове забезпечення, – відповідний законопроект підготував Генеральний штаб

Про це повідомляє прес-служба Міноборони

Зазначену редакцію законопроєкту вже підписав начальник Генштабу ЗСУ, і наступного тижня вона буде направлена в Офіс Президента.

Законопроект стосуватиметься тільки тих резервістів, які уклали контракт на проходження служби у військовому резерві.

“Зокрема пропонується виплачувати грошове забезпечення резервістам так само, як і військовослужбовцям, за дні виконання ними службових обов’язків, одноразову грошову винагороду при укладанні контракту на проходження служби в резерві. А ще — забезпечити гарантоване першочергове працевлаштування, безоплатну медичну допомогу у військово-медичних закладах як під час, так і після 25 років служби у військовому резерві, зарахування цього часу до військової пенсії з розрахунку три роки служби у військовому резерві за один рік служби й надання до десяти додаткових діб до щорічної відпустки”, – повідомив на брифінгу старший офіцер мобілізаційного відділу управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Підлісний.

Навчання територіальної оборони "Північна-фортеця - 2018"

У Генеральному штабі вважають, що ухвалення цього закону підсилить мотивацію громадян України до служби у військовому резерві, поліпшить соціальні гарантії резервістам.

“Для роботодавців планується зниження податків на кожного резервіста, що працює, (зменшення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з 22 до 8,41%) та звільнення фізичних осіб-підприємців, які служать у військовому резерві за контрактом, від сплати за себе єдиного внеску”, — цитує Підлісного пресслужба.

У Міноборони нагадали, що схожий законопроєкт уже розглядала Верховна Рада, однак його відкликали наприкінці минулого місяця.

Зараз грошове забезпечення резервістів складає від 2600 до 3500 гривень в залежності від військового звання. Виплата цих коштів резервістам здійснюється у військовій частині одразу по закінченню зборів, також для тимчасово не працюючих передбачена виплата в розмірі до 1800 гривень.

Вперше про таку ініціативу заговорили минулого року, тоді у Генеральному штабі озвучили, що працюють над підвищенням матеріальної мотивації для військовослужбовців-резервістів Збройних Сил України, зокрема що резервісти у майбутньому отримуватимуть як військовослужбовці контрантики. Проте за рік у Генеральному штабі визначилися з категорію резервістів які матимуть поліпшення матеріальної мотивації – тільки ті хто підписав контракт резервіста, військовослужбовців оперативного резерву сюди не включено.

За посиланням можна переглянути вакансії для військовослужбовців за контрактом.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Генеральний штаб Грошове забезпечення Законодавство Корпус резерву Резерв Тероборона (ТрО)