fbpx
Rheinmetall готує нову партію танків Leopard 1 для України

Rheinmetall готує нову партію танків Leopard 1 для України

Rheinmetall Бронетехніка Війна з Росією Європа Німеччина Світ Танк Танк Leopard 1 Україна

Уряд України уклав контракт з німецькою компанією Rheinmetall на підготовку нової партії танків Leopard 1 для Збройних Сил України.

Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

Це замовлення розраховане на ремонт та модернізацію 25 танків Leopard 1A5, п’яти броньованих ремонтно-евакуаційних машин Bergepanzer 2 та два тренувальних танки для навчання водіїв.

Це замовлення буде повністю профінансоване урядом Німеччини, точну вартість контракту не розголошують, але зазначають що, вона складається з двозначної цифри мільйонів євро.

Krauss-Maffei Wegmann почав підготовку Leopard 1A5 для України

Крім того, у вартість контракту входить навчання, налагодження логістики, запасні частини, технічне обслуговування та інші допоміжні послуги.

Передача перший машин за цим замовленням запланована на 2024 рік. Ремонтні роботи проводяться на заводах Rheinmetall в Унтерлюсі та Касселі.

Rheinmetall продовжує підтримувати Україну постійною передачею відремонтованої та нової техніки – йдеться у повідомлені компанії

Крім підготовки основних бойових танків Leopard 1A5 та спеціальної техніки на їх базі, компанія продовжує передачу БМП Marder 1A3, які були анонсовані раніше. Всього компанія має поставити близько 80 БМП, більша частина з яких вже знаходиться в Україні та використовується на фронті.

Крім того, компанія готова передати Збройним Силам Україні додаткові 20 БМП, якщо отримає відповідне замовлення від України. Додатково Rheinmetall підготує до передачі наступного року 14 танків Leopard 2A4, які будуть підготовлені спільно з урядом Данії та Нідерландів.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, бюджет Німеччини на 2024 рік включатиме додаткові 4 млрд євро на військову допомогу Україні.

Відповідної домовленості цього тижня досягли у німецькому парламенті. А вже наступного тижня Бюджетний комітет Бундестагу офіційно ухвалить рішення про додаткові 4 млрд євро.

В результаті загальна сума допомоги на військову підтримку України буде становити 8 млрд євро.

Спочатку у федеральному бюджеті на 2024 рік передбачалося лише чотири мільярди євро на військову допомогу Україні.

Rheinmetall Бронетехніка Війна з Росією Європа Німеччина Світ Танк Танк Leopard 1 Україна