fbpx
Rheinmetall налагодив в Україні обслуговування БМП Marder

Rheinmetall налагодив в Україні обслуговування БМП Marder

Marder Rheinmetall БМП Бронетехніка Німеччина ОПК Ремонт/обслуговування техніки Співпраця Україна

Німецька компанія Rheinmetall налагодила в Україні ремонт і обслуговування БМП Marder, які стоять на озброєнні українського війська.

Про це розповіли у пресслужбі компанії.

Ремонт бойових машин відбувається у першому спільному з АТ «Українська оборонна промисловість» центрі технічного обслуговування та ремонту Rheinmetall, який офіційно запрацював в Україні 10 червня.

Робота спільного підприємства пришвидшить відновлення БМП Marder і повернення їх на передову.

У німецькій компанії розповіли, що згодом в Україні ремонтуватимуть і основні бойові танки Leopard 1 та Leopard 2, які були передані українським Силам оборони як військова допомога для протистояння російському широкомасштабному вторгненню.

«Для нас дуже важливо надати Україні ефективну та надійну підтримку. Коли справа доходить до постачання запасних частин, нашим пріоритетом є забезпечення максимальної доступності та швидке поповнення запасів. Для досягнення цієї мети ми використовуємо наявні канали оригінальних виробників, обробляємо матеріал самостійно та з партнерами. Ми також відновлюємо оригінальні ланцюжки постачання та інтегруємо місцеве виробництво в Україні», – каже Армін Паппергер, генеральний директор Rheinmetall AG.

Rheinmetall використовує наявну інфраструктуру в Україні, а також забезпечила центр спеціальними інструментами, запчастинами та іншим обладнанням.

Торік українські фахівці пройшли навчання на підприємствах Rheinmetall у Німеччині з ремонту бойових машин.

Потім персонал повернувся в Україну і працював над технічним обслуговуванням та ремонтом німецької техніки.

Нагадаємо, що спільне підприємство Rheinmetall Ukrainian Defense Industry LLC між німецьким оборонним гігантом Rheinmetall та українським АТ «Українська оборонна промисловість» було засноване в жовтні 2023 року.

Основним завданням підприємства буде виконання ремонтних робіт західної військової техніки та у перспективі виробництво нової.

Також Rheinmetall планує заснувати в Україні підприємство, яке спеціалізуватиметься на системах протиповітряної оборони.

Marder Rheinmetall БМП Бронетехніка Німеччина ОПК Ремонт/обслуговування техніки Співпраця Україна