fbpx
Rheinmetall поставить США легкі артилерійські гармати

Rheinmetall поставить США легкі артилерійські гармати

Rheinmetall Артилерія Світ США

Німецький концерн Rheinmetall робить вирішальний внесок у проєкт легких артилерійських гармат армії Сполучених Штатів.

Про це йдеться у повідомленні компанії Rheinmetall.

Дочірня компанія American Rheinmetall Munition отримала від армії США контракт на 2,5 мільйона доларів на постачання більш короткої та легкої системи артилерійського озброєння.

Легка артилерійська гармата підвищить мобільність, маневреність та смертоносність армійських артилерійських систем, а також забезпечить можливість стрільби на великі дальності, яку армія шукає для всього парку гаубиць.

Полковник Ленс Грін, військовий заступник Центру управління та озброєння Центру розвитку бойових можливостей (DEVCOM AC), заявив: «Цей проєкт DEVCOM AC поряд з численними іншими активними зусиллями в галузі науки й техніки може дати нашим бійцям явну перевагу».

Фото: Легка гармата від компанії Rheinmetall

На думку генерального директора American Rheinmetall Munition Джона Соміча, нові гармати змінять правила в артилерійській війні.

«Ми пишаємося тим, що маємо можливість підтримати армію в її зусиллях з розробки технологій далекого прицільного вогню наступного покоління і, зокрема, створення прототипів передових технологій легких гаубиць, які можуть змінити правила гри», – сказав Джон Соміч.

American Rheinmetall Munition нині розширює свою роль як великий постачальник інноваційної зброї та боєприпасів нового покоління в США.

Фото: Виготовлення боєприпасів компанією Rheinmetall

Компанія спирається на глобальний портфель боєприпасів та озброєнь світового класу, запропонованих Rheinmetall та її дочірніми компаніями.

Протягом кількох десятиліть компанія виробляє та постачає високоефективні тренувальні боєприпаси та боєприпаси прямого наведення для американських військових.

Фото: Виготовлення боєприпасів компанією Rheinmetall

Цей новий контракт на розробку прототипу артилерійського озброєння є ще однією нагодою продемонструвати прагнення компанії American Rheinmetall Munition служити життєво важливим партнером для армії та постачати технології наступного покоління.

American Rheinmetall Munition є частиною групи американських оборонних компаній American Rheinmetall, до якої входять American Rheinmetall Systems, American Rheinmetall Vehicles та американська материнська компанія American Rheinmetall Defense у Рестоні, штат Вірджинія.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Rheinmetall Артилерія Світ США