fbpx
Rheinmetall представила футуристичний бойовий модуль Natter

Rheinmetall представила футуристичний бойовий модуль Natter

Rheinmetall Європа Німеччина ОПК Світ Технології

Компанія Rheinmetall представила футуристичний дистанційно керований бойовий модуль Natter 7.62.

Про це інформує Мілітарний

Модульна концепція бойового модуля Natter 7.62 дозволяє інтегрувати різні комплекти кріплення для розміщення кулеметів в калібрах від 5,56 х 45 мм до 7,62 х 51 мм, повідомили у компанії.

Бойовий модуль Natter 7.62 був розроблений для використання на вантажівках. Враховуючи допустиме навантаження на дах максимальною вагою 105 кг.

Станція використовує “технологію кріплення на основі вуглецю”, яка зменшує вагу та вібрацію, зазначили у Rheinmetall.

Застосуванням комплектів озброєння Natter 7.62 з модульною конструкцією дає можливість значно збільшити бойову можливість транспортних засобів при їхній модернізації.

Natter має всесезонну систему датчиків FlexEye. Її характеристики дають можливість за допомогою цифрової обробки зображення одночасно відображати декілька цілей на екрані монітора оператора.

Станція має як ручне, так і автоматичне відстеження цілей.

Бойовий модуль також має “високу ймовірність першого удару, високу кутову точність і швидкість, самостабілізовану платформу “.

Раніше компанія Rheinmetall повідомила, що її спільне підприємство з Krauss-Maffei Wegmann – PSM GmbH (кожна з компаній має по 50% акцій) отримало замовлення на модернізацію першої партії бойових машин піхоти Puma Бундесверу.

Загальна вартість замовлення для консорціуму PSM GmbH становить 1,04 мільярда євро (1,24 мільярда доларів), з яких 501 мільйон євро отримає компанія Rheinmetall.

Контракт на модернізацію німецьких БМП Puma у кількості 154 одиниці, був підписаний 28 червня 2021 року у Федеральному відомстві з питань обладнання, інформаційних технологій та технічної підтримки Бундесверу (BAAINBw) у Кобленці. Роботи планується розпочати в липні 2021 року, і як очікується вони будуть завершені в 2029 році.

Rheinmetall Європа Німеччина ОПК Світ Технології