fbpx
Rheinmetall створила універсальну безпілотну колісну платформу Mission Master XT

Rheinmetall створила універсальну безпілотну колісну платформу Mission Master XT

Rheinmetall Автотехніка БпА (Безпілотні апарати) Канада Німеччина ОПК Світ Технології

Rheinmetall створила універсальну безпілотну колісну платформу Mission Master XT

Про це інформує Мілітарний.

Rheinmetall Canada, закордонний підрозділ німецької групи, представила новий безпілотник Mission Master XT. Новинка відноситься до лінійки автономних безпілотних транспортних засобів (A-UGV) Mission Master. Про це повідомляє European Defence Review.

Головною відмінністю нової машини стало використання дизельного двигуна. Такий двигун і колеса з розвиненими грунтозацепами перетворюють безпілотник в повноцінний всюдихід.

Mission Master XT призначений для доставки вантажів по важкодоступній місцевості. Машина, може рухатися по льоду та снігу в наднизьких температурах. Гірська місцевість і водойми також не є перешкодою для цієї безпілотної платформи. При цьому, транспортний засіб може в будь-яких умовах перевозити корисне навантаження вагою до 1000 кг.

Це дозволяє машині масою в 2217 кг доставляти спеціальне обладнання військового або цивільного призначення у віддалені райони. Дизельний двигун дає можливість машині проїхати до 750 км без дозаправки, а електродвигуни з літій-іонними акумуляторами додають безшумний запас ходу до 6 годин, що дозволяє знизити помітність машини.

Для управління безпілотним автомобілем використовується автономний комплект PATH (Proven Agnostic, Trusted Highly Autonomous), розроблений як частина проекту Mission Master SP. Стандартно оператор управляє своїм транспортним засобом за допомогою планшетного пристрою, який також контролює і весь інший функціонал встановленого обладнання.

Датчики надають інформацію про обстановку навколо транспортного засобу, яка, серед іншого, оцінюється за допомогою штучного інтелекту і відображається для оператора на картах. Пропоноване зображення включає розпізнавання шляху і перешкод, відображення цілі, її класифікацію та відстеження. Підтримується планування маршруту і завдання.

Для полегшення роботи оператора і оптимізації дій на маршруті система контролю тиску в шинах здатна регулювати його автоматично, відповідно до характеру грунту, забезпечуючи, таким чином, нормальний рух і оптимальне зчеплення з дорогою.

Машина використовує спеціальні шини великого обсягу з низьким тиском. Мінімальний тиск на грунт дозволяють безпілотнику перетинати ділянки місцевості, непридатні для пішої ходи. Особливий профіль шин гарантує подолання підйому до 70% і рух по боковому ухилу в 40%.

Шини стійкі до пошкоджень і прострілу. Стверджується, що навіть отвори діаметром 2,5 см не призводять до деформації каркаса і не виводить з ладу систему вирівнювання тиску в шинах.

Нагадуємо, що німецька компанія Krauss-Maffei Wegmann, яка входить до складу французько-німецького холдингу KNDS, придбала майже чверть акцій естонської компанії Milrem Robotics, яка займається розробкою та виробництвом безпілотних наземних транспортних засобів. В свою чергу, компанія Milrem наголошує, що вона залишатиметься незалежною компанією, проте їх співпраця полягатиме у впровадженні нових рішень у галузі Європейського центру досліджень з військової робототехніки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Rheinmetall Автотехніка БпА (Безпілотні апарати) Канада Німеччина ОПК Світ Технології