fbpx
Російська армія отримає бронеавтомобіль «Напарник»

Російська армія отримає бронеавтомобіль «Напарник»

Автотехніка Азія Бронетехніка ЗС Росії ОПК Росія Світ Сусіди

На постачання збройних сил Росії прийнятий бронеавтомобіль «Напарник».

Про це інформує Мілітарний.

Збройні сили Росії отримають нову броньовану машину «Напарник». У вересні 2021 року підписано наказ міноборони країни-агресора на постачання до армії спаціальної машини супроводу та управління 4386 (МСІУ 4386), повідомила пресслужба російської компанії-виробника «Ремдизель».

Захищений автомобіль «Напарник» призначений для супроводу автомобільних колон, що перевозять спеціальну техніку, доставки особового складу та документації, а також розміщення пункту управління в місцях проведення робіт зі спеціальною технікою. Новий бронеавтомобіль МСІУ-4386 входить в сімейство броньованих машин «Тайфун».

«Напарник» виконаний на базі бронеавтомобіля К-4386 «Тайфун-ВДВ». У порівнянні з базовою машиною «Напарник» відрізняється спрощеною пружинною підвіскою й меншою вартістю експлуатації.

Тайфун К-53949 «Тайфун 4х4» з бойовим модулем 5ЕЦ16У. (червень 2020). Фото: ЗМІ РФ

Роботи над машиною почалися в 2017 році. Відповідно до спільного рішення міноборони Росії, компанія «Ремдизель» приступила до ініціативної розробки нового автомобіля супроводу на базовому шасі К-4386 «Тайфун-ВДВ». Підприємством була проведена відповідна дослідно-конструкторська розробка під шифром «Напарник».

МСІУ 4386 («Напарник») може експлуатуватися в будь-якому діапазоні температур, перевозитися авіаційним, морським та річковим транспортом. Бронювання машини забезпечує надійний захист екіпажу від стрілецької зброї.

«Тайфун-ВДВ»

Бронеавтомобіль спеціального призначення «Тайфун-ВДВ» являє собою армійський автомобіль, який може десантуватися парашутним способом. Машина створена на базі захищеної платформи з колісною формулою 4×4 «КамАЗ-4386» (К-4386). Він може перевозити особовий склад і вантажі, забезпечуючи високий рівень захищеності.

Машина призначена для оснащення десантно-штурмових з’єднань ВДВ Росії

Особливість бронеавтомобілів сімейства «Тайфун» полягає в посиленому протимінному захисті, великому кліренсі та V-подібному днищу, яке розсіює енергію вибуху та покращує захист екіпажу від осколків.

Споряджена маса платформи К-4386 становить 11 т,
повна маса бронеавтомобіля – 13,5 т,
довжина машини – 6 м,
ширина – більше 2,5 м,
висота – 2,96 м,
кліренс – 420 мм.

Потужність двигуна 350 к.с., запас ходу по паливу – 1,2 тис. км, швидкість – в межах 130 км/год, місткість – сім чоловік.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Автотехніка Азія Бронетехніка ЗС Росії ОПК Росія Світ Сусіди