fbpx
Російська піхота використовує “кокони” для прихованого переміщення по місцевості

Російська піхота використовує “кокони” для прихованого переміщення по місцевості

Війна з Росією Росія Україна

Російська піхота використовує пересувні “кокони” для захисту від візуального виявлення та ударів дронів.

Про це повідомляє волонтер та блогер Сергій Стерненко у своєму Telegram.

Конструкції, візуально, не високі. Відповідно, російські піхотинці пересуваються у такому захисті по-пластунськи, напівкарачки або навприсядки.

Швидкість пересування у таких конструкціях може бути невисокою і вимагати злагодженості та великої кількості сил на її переміщення, що суттєво зменшує дальність і швидкість.

Можна припустити, що така захисна конструкція має досить велику вагу, тож вона може пересуватися на невеликих колесах або лижах шляхом штовхання.

Конструкції замасковані маскувальними сітками та рослинністю, що зменшує візуальну помітність при спостереженні за місцевістю.

Однак варто зазначити, що при огляді з дрону таку конструкцію можна помітити завдяки характерній формі та відмінності від кольорів місцевості.

Невідомо чим захищений такий “кокон”, однак найімовірніше він побудований у формі рами з навареними листами металу, кевларовим підбоєм або іншим захистом.

Вона цілком здатна захистити піхоту від невеликих снарядів-скидів по типу 30-мм і 40-мм гранат або ручних гранат, однак потужніші боєприпаси можуть пробити конструкцію та уразити піхотинців під нею.

“Мілітарний” неодноразово повідомляв про ураження груп російської піхоти завдяки скиданням боєприпасів з квадрокоптерів або прямого ураження FPV-дронами.

До прикладу, 18 листопада повідомлялося про знищення росіян на підступах до Авдіївського коксохіму завдяки скидам боєприпасів з дронів.

Також раніше повідомлялося про ліквідацію 7 російських піхотинців силами ЦСП “Омега” за допомогою FPV-дронів.

Війна з Росією Росія Україна