fbpx
Російські ЗМІ заплуталися у питанні існування ЗРК С-550

Російські ЗМІ заплуталися у питанні існування ЗРК С-550

ЗС Росії ППО та ПРО Росія С-500 Світ Сусіди

Засоби масової інформації Росії заплуталися у питанні розгортання нового зенітного комплексу С-550.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на статтю військового видання The Drive.

Державні ЗМІ з посиланням на неназвані джерела висунули абсолютно різні твердження про стан розробки національної системи протиракетної оборони С-550.

Повідомлення про передачу ЗРС С-550 на бойове чергування з’явилося у російському інформаційному агентстві «ТАСС».

Повідомлення від ТАСС про С-550

При цьому в газеті посилалися на повідомлення неназваного джерела, близького до російського Міноборони. За словами російського джерела, на бойове чергування заступила перша бригада ЗРС С-550.

Проте інше російське агентство «РИА Новости» спростувало повідомлення про розгортання ЗРС С-550. У цьому виданні заявили, що в Росії поки що не побудовано навіть одного прототипу нової зенітної системи, не кажучи вже про постановку комплексу на бойове чергування.

Повідомлення від РИА НОВОСТИ про С-550

Видання також посилалося на заяву неназваного джерела, яке стверджувало, що роботи над новим комплексом ведуться досить активно, але говорити про створення навіть досвідченого зразка ще рано.

За версією автора американського видання «The Drive», найімовірніше джерело «ТАСС» говорило не про ЗРС С-550, а про нову С-500 «Прометей», нещодавно прийняту на озброєння російської армії.

При цьому він посилається на заяву віцепрем’єра Юрія Борисова, який заявив у вересні 2021 року про закінчення випробувань ЗРС С-500 та розпочато постачання комплексу до військ.

Пускова установка ЗРК С-500

Вперше про новий зенітний комплекс стало відомо на початку листопада 2021 року після наради в Міноборони РФ, на якій був присутній президент Росії Володимир Путін.

Характеристики С-550 невідомі, хоча така ж назва була у проєкті системи ближнього перехоплення, який закрили наприкінці 80-х років.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року перший бригадний комплект зенітної ракетної системи С-500 надійшов до збройних сил Росії. Бригадний комплект отримала частина, яка забезпечує захист Москви та Центрального промислового району.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗС Росії ППО та ПРО Росія С-500 Світ Сусіди