fbpx
Російський БПЛА «Альтиус» вперше застосував озброєння

Російський БПЛА «Альтиус» вперше застосував озброєння

Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Росія Світ Сусіди Технології

Російський БПЛА «Альтиус» вперше застосував авіаційне озброєння

Про це інформує Мілітарний.

Як пише пише «РИА Новости». Новий російський важкий ударний безпілотний літальний апарат «Альтиус», за інформацією джерела в оборонно-промисловому комплексі, вперше застосував авіаційні засоби ураження в ході випробувань.

Повідомляється, що російський безпілотник в рамках триваючих льотних випробувань на одному з військових полігонів вперше завдав бомбового удару по наземних цілях.

Окрім того, було уточено, що протягом літа з БПЛА «Альтиус» буде виконана серія випробувань з нанесенням ударів малогабаритними бомбами і ракетами по мішенях різних типів, таких як танки, легкоброньована техніка, скупчення живої сили умовного противника, позиції артилерії.

За словами джерела, на апараті використовується універсальний комплекс озброєння, який також може застосовуватися на інших ударних безпілотниках.

Комплекс включає вільнопадаючі, кореговані і керовані авіабомби малого калібру, а також кероване ракетне озброєння.

У лютому, цього року, Росія замовила установчу партію ударно-розвідувальних БПЛА (безпілотних літальних апаратів) «Альтиус-У». Виготовлять партію на акціонерному товаристві «Уральский завод гражданской авиации» розташованому у Татарстані.

Розробкою «Альтиус-У» займалось казанське конструкторське бюро імені Симонова з 2011 року. Льотні випробування розпочалось у 2016 році. З 2018 року проєкт передали на підприємство «Уральский завод гражданской авиации».

Безпілотний апарат «Альтиус-У» здійснив свій перший політ в повністю автоматичному режимі у серпні 2019 році. В ході випробування , безпілотний літальний апарат «Альтиус-У» здійснив зліт, виконав маневри в небі, після чого здійснив посадку.

БПЛА «Альтиус». Фото: МО Росії

«Альтиус-У» має розмах крил – 28,5 метрів, довжину – 11,6 метрів, злітна вага – 7 тонн. Висота польоту становить 12 км, дальність польоту – до 10 тис. км, безпілотний літальний апарат може перебувати в повітрі до 48 годин.

Корисне навантаження російського ударно-розвідувального дрону: станція оптичної видової розвідки з оптико-електронною системою, радіолокаційна станція бокового огляду з активною фазованою решіткою.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Росія Світ Сусіди Технології